Erol Buz ile Yüzbaşı’dan BAKIŞ’a ziyaret

26 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 4.Meslek Grubu’ndan bağımsız meclis üyesi adayı olarak hazırlanan Erbuz ve Erma İnşaat’ın sahibi Erol Buz ile Yağmur İnşaat’ın sahibi Hanifi Yüzbaş, Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ne ziyarette bulunarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Erol Buz ile Yüzbaşı’dan BAKIŞ’a ziyaret
ÇerkezköyBakış - Kapaklı’nın tanınmış iş adamlarından Erbuz ve Erma İnşaat’ın sahibi Erol Buz ile Yağmur İnşaat’ın sahibi Hanifi Yüzbaş seçim çalışmalarını sürdürüyor.
BAKIŞ’A ZİYARETTE BULUNDULAR
26 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 4.Grup’tan bağımsız meclis üyesi adayı olarak hazırlanan Erol Buz ile Hanifi Yüzbaşı önceki gün saat 14.00’da Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ne ziyarette bulundu.
“ÇALIŞMA TEMPOMUZU ARTIRIYORUZ’’
Seçim çalışmaları hakkında Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak’a bilgi veren Erol Buz, “Seçimlere artık sayılı günler kaldı. 4.Meslek Grubu’nda adaylığımızı açıkladığımız ilk günden bugüne çalışma tempomuzu her geçen gün artırıyoruz. Kalan sürede de çalışma tempomuzu artıracağız.’’ Dedi.
banner287
“ÜYELERİMİZ DESTEĞİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR’’
4.Meslek Grubu’nda yer alan tüm üyelere ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Buz, “Bu yola üyelerimiz için çıktık, onların düşüncelerini ve fikirlerini Meclis’e taşımak için mücadele veriyoruz. Ziyaretlerimizde üyelerden gelen destekler bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Onların desteğini gördükte daha iyisini yapma adına seçim çalışmamızı sürdürüyoruz.’’ Diye konuştu.
“TÜM ÜYELERİMİZE ULAŞACAĞIZ’’
Yağmur İnşaat’ın sahibi Hanifi Yüzbaş, kalan süre içerisinde 4.Grup’taki tüm üyeleri ziyaret edeceklerini söyleyerek “Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda yeni bir dönemi başlatma adına bu yola girdik. Üyelerimizin bu yolda bizleri yalnız bırakmayacağına inanıyoruz. Sonucun herkes için hayırlı olmasını diliyoruz.’’ İfadelerine yer verdi.  • Haber: Tuncay Aktaş

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510