Fark ödemesi desteği müracaatları başladı

2015 yılına ait hububat fark ödemesi desteği müracaatları başladı. Kapaklı Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “2015 yılında buğday, arpa, çavdar, tritikale, yulaf üreterek satan çiftçilerimizin fark ödemesi desteğinden faydalanabilmeleri için 29 Nisan 2016 tarihine kadar İlçe Müdürlüğü’müze müracaat etmeleri gerekiyor” denildi.

Fark ödemesi desteği müracaatları başladı
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü yetkilileri, 2015 yılına ait hububat fark ödemesi desteği müracaatlarının başladığını açıkladı.
SON BAŞVURU 29 NİSAN
Kapaklı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, destek miktarlarının kilogram başına buğday, arpa, çavdar, tritikale, yulaf için 5 kuruş olarak belirlendiği ifade edilirken, “2015 yılında buğday, arpa, çavdar, tritikale, yulaf üreterek satan çiftçilerimizin fark ödemesi desteğinden faydalanabilmeleri için 29 Nisan 2016 tarihine kadar İlçe Müdürlüğü’müze müracaat etmeleri gerekiyor” denildi.
banner287
İSTENEN EVRAKLAR
İstenen belgeler de şöyle sıralandı: başvuru dilekçesi, fatura listesi, müstahsil makbuzu veya fatura, ıslak imzalı borsa tescil belgesi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2015, 15:07

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306