FMG Seramik, yalıtım ve yapı sezonunu açtı

Kapaklı Bahçelievler Mahallesi Manolya Sokak’ta bulunan FMG Seramik, yalıtım malzemelerinde sezonu açtı. Geçtiğimiz hafta sonu Beyzade Çay bahçesinde MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, Çerkezköy Alperen Ocakları Başkanı Cengiz Demir ile MHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katıldığı bir yemek düzenleyen FMG Seramik sahibi Mehmet Gündoğdu, “seramik, yalıtım ve yapı malzemeleri için satışlarımıza başladık.” Dedi.

FMG Seramik, yalıtım ve yapı sezonunu açtı
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Bahçelievler Mahallesi Manolya Sokak’ta bulunan FMG Seramik, yalıtım malzemelerinde sezonu açtı
TANITIM YEMEĞİ DÜZENLENDİ
FMG Seramik sahibi Mehmet Gündoğdu, geçtiğimiz hafta sonu Beyzade Çay Bahçesi’nde saat 14.00’de tanıtım yemeği düzenledi. Yemeğe MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, Çerkezköy Alperen Ocakları Başkanı Cengiz Demir ile MHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapı sektöründe faaliyet gösteren firmaların temsilcileri katıldı. FMG Seramik olarak, Novatech markalı yapı malzemeleri de vatandaşların hizmetine sunduklarını belirten Mehmet Gündoğdu,”yalıtım, yapı ve seramik satışlarımızın artışta olduğu bir sezonu açıyoruz.” Dedi.
banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510