“ Gurur Duyuyorum”

Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz CHP Kapaklı İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulunarak, partililer ile sohbet etti.

“ Gurur Duyuyorum”
Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz CHP Kapaklı İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulunarak, partililer ile sohbet etti. Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz yaptığı konuşmada Kapaklı’ya çok alıştığını ifade ederek, “Nüfusu bu denli hızlı büyüyen yerde Kaymakam olarak görev yapmak beni gururlandırıyor. Ardımda güzel şeyler bırakmak istiyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, CHP Kapaklı İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulundu.
ZİYARET ETTİ
Dün akşam saat 18:00’da Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Teşkilatına iade-i ziyarette bulunan Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz partililer ile bir araya gelerek sohbet etti.


banner287

TEŞEKKÜR ETTİ
CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin Kaymakam Gürbüz’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek parti olarak çok ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
“KADINLARIN AĞIRLIĞINI GÖRÜYORUM”
Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz de ziyaretlerini kabul ettikleri için CHP’li yönetime teşekkür ederek, “Beni ziyaret ettiğinizde de söylemiştim kadınlarınızın partideki ağırlığını, bugün de bu ağırlığı tekrardan görüyorum.” dedi.
“ARKAMDAN İYİ ŞEYLER KONUŞULSUN İSTİYORUM”
Kaymakam Gürbüz, ‘ardımdan iyi konuşulsun, güzel şeyler söylensin istiyorum’ diyerek, “İlk önce Allah’ın rızasını ardından da Kapaklı’lı vatandaşların rızasını kazanmak istiyorum. Bu denli nüfus artışı olan ve gelişen bir İlçe’nin Kaymakamı olduğum içinde gurur duyuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 15:05

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510