Hastanede tatbikat

Geçtiğimiz yıl hizmete açılan ve her geçen gün hizmet ağını genişleten Kapaklı Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı.

Çerkezköy Bakış
Hastanede tatbikat

Çerkezköy Bakış - Hastane içerisindeki tatbikatta senaryo gereği olası yangın anında hastanede mahsur kalan hasta ve çalışanların tahliyesi gerçekleştirildi. Hastane personeli tarafından tahliye edilen hastaların tedavisi, acil servis müşahede odasında yapıldı. Kapaklı Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Erdem Ergen, yaptığı açıklamada, tatbikatın olası bir yangına erken müdahale edebilmek için gerçekleştirildiğini belirtti. Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinin denetiminde yapılan yangın tatbikatı başarıyla tamamlandı.

banner287
MUAYENE SAYISI 15 BİNE YAKLAŞTI


Öte yandan hizmete açıldığı günden buya yana büyüyen Kapaklı Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen muayene sayısı 15 bine yaklaştı. Günde yaklaşık 20 hastaya Evde Bakım Hizmetinin verildiği Kapaklı Devlet Hastanesi’nde her Çarşamba ve Perşembe günleri ise ameliyatlar gerçekleştiriliyor. Hastanede Acil Servis’in yanı sıra Çocuk, Dahiliye, Diş, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Üroloji, Ortopedi, Kulak Burun Boğaz ve Diyetisyen poliklinikleri hizmet veriyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306