İrfan Demir DSP’den istifa etti

2009 yerel seçimlerinde Kapaklı’da DSP’den belediye meclis üyesi seçilen İrfan Demir partisinden istifa etti. 31 Ocak 2013 tarihi itibariyle DSP’den istifa ettiğini açıklayan Demir, Kapaklı Belediyesi’nin Şubat ayı olağan meclis toplantısına bağımsız belediye meclis üyesi olarak katıldı.

İrfan Demir DSP’den istifa etti
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - DSP’li Kapaklı Belediye Meclis Üyesi İrfan Demir, partisinden istifa etti.
“İSTİFAMI VERDİM’’
Kapaklı Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ardından basın açıklaması yapan İrfan Demir,  31 Ocak tarihi itibariyle DSP Çerkezköy İlçesi’ne noter tasdikli istifa dilekçesini sunduğunu söyleyerek “DSP’deki belediye meclis üyeliğinden gördüğüm lüzum üzeri istifa etmiş bulunmaktayım. Başta İlçe Başkanlığı’na ardından da belediyemize gerekli bilgileri verdim. Bağımsız belediye meclis üyesi olarak görevimi sürdürmekteyim.’’ Diye konuştu.
“BUNLARI KONUŞMANIN ZAMANI DEĞİL’’
banner287
Bir basın mensubunun ‘AK Parti’ye geçecek misiniz?’ sorusu üzerine, Demir, “Bu istifa açıklamasının hemen ardından değerlendirmede bulunmak doğru değil. Şimdi bunları konuşmanın zamanı değildir. Ama bilindiği üzere uzun yıllardan bu yana o camianın içerisinde bulunduğumu gerek eğitimimle, gerek yaşamımla benim görüşümü herkes bilir. Görüştüğüm il, belde ve ilçe başkanları var. Ancak, şu an AK Parti’ye geçişle ilgili herhangi bir şey yok.’’ yanıtını verdi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
samsunlu
samsunlu - 6 yıl Önce

irfan hocam hayırlı olsun başarılar dileriz seni belediye başkanı olarak görmek istiyoruz.kapaklının senin gibi inançlı dürüst saygılı güleryüzlü bir başkana ihtiyacı var.dualarımız seninle..........

arkadaş
arkadaş - 6 yıl Önce

hoca birilerinin sırtına basmak sana yakışmadı.gemiyi ilk terkeden olmak yakışmadı.seçim zamanı istediğin yerden yüreğin yeterse aday olurdun.seni sen yapan kişilere karşı istifa şovu çok ama çok çirkin.
hadi bakalım pofpoflayanlşarı görelim

bafralı
bafralı - 6 yıl Önce

o kadar dürüsttü şimdiye kadar nerdeydi mandalının her söylediğine okey demedimi

altunbaş
altunbaş - 6 yıl Önce

hayırlısı olsun seni daha iyi yerlerde görmek istiyoruz.

Serhat
Serhat - 6 yıl Önce

gemiyi ilk terkedenlere iyi gözle bakılmaz.

SAMSUNLU
SAMSUNLU - 6 yıl Önce

adam gibi adam sevgi̇ dolu saygili güler yüzlü i̇nançli yolun açik olsun güzel adam

organize gençlik
organize gençlik - 6 yıl Önce

hocam çok iyi yapmışsın arkıt senin kapaklıya belediye başkanın olmazamanın geldi tüm gücunu buna verelisin büyük başkan irfan demir

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306