Kapaklı Belediye vezneleri yenilendi

Kapaklı Belediyesi veznelerinde yapılan yenikle birlikte vatandaşlar bütün işlemlerini tek bir gişeden yapabilecekler.

Kapaklı Belediye vezneleri yenilendi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklılar tüm işlemlerini tek vezneden yapabilecek.
5 VEZNE BULUNUYORDU
Kapaklı Belediye hizmet binasındaki bazı veznelerde yoğunluk yaşanması üzerine yeniliğe gidildi. Getirilen yeni sistemle birlikte vatandaşlar tüm işlerini tek vezneden yapabilecekler.
Belediye çalışanları belediye binasında bulunan veznelere ek olarak aynı sistemin İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan ek hizmet binasında ay sonu itibariyle uygulanacağını kaydederek, “Ek hizmet binasından fatura yatırılabilmekte, fakat ön ödemeli su kartlarına yükleme yapılamıyordu. Yeni sistemin buraya kurulmasıyla birlikte vatandaşlarımız kartlarına ek hizmet binasında da yükleme yapabilecekler.’’ Dediler.
 “TÜM HİZMETLER MODERN KAPAKLI İÇİN’’
banner287
Konu hakkında değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Belediyemize gelen vatandaşlar, fatura ödeme ve ön ödemeli sayaç kartlarına su yükletmek için belediyemiz vezneleri girişinde bulunan sıramatikten sıra alıp, işlemlerini tüm vezne gişelerimizden yapabilecekler. Su faturası ödemeye gelen bir vatandaşımız aynı vezne gişesi üzerinden vergi borcunu da ödeyebilecek. Bütün vezne işlemleri tek bir vezne gişesinden yapılabilir hale geldi. Kapaklı Belediyesi olarak Kapaklı'nın yaşanabilir ve modern bir kent olması için tüm çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi bu yönde yürütüyoruz. Çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.’’ Diye konuştu.
METREKÜP ÜZERİNDEN SU YÜKLEMESİ YAPILABİLECEK’’
Öte yandan yetkililer Ocak ayı sonuna doğru belediye veznelerinden TL olarak yükleme yapılan ön ödemeli su kartlarına, artık metreküp üzerinden yükleme yapılacağı bilgisi vererek, arzu eden vatandaşların metreküp birim fiyatları hakkında veznelerden bilgi alabileceklerini dile getirdiler.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306