Kapaklı Engelliler Derneği program düzenleyecek

Kapaklı Sakatlar ve Bedensel Engelliler Derneği, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Kapaklı’da bir dizi etkinlik düzenleyecek. Etkinlikler kapsamında yarın Turkuaz Restaurant’ta engellilere yönelik eğlence programı düzenlenecek, pazartesi günü ise okullardaki engelli öğrenciler ziyaret edilerek, engelli öğrencilere çeşitli hediyeler sunulacak.

Kapaklı Engelliler Derneği program düzenleyecek
• TUNCAY AKTAŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklı Sakatlar ve Bedensel Engelliler Derneği tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
KARACA PROGRAMA DAVET ETTİ
Kapaklı Sakatlar ve Bedensel Engelliler Derneği Ali Karaca, etkinliklerin yarın başlayacağını söyleyerek “yarın Turkuaz Restaurant’ta üyelerimize ve davetlilere yönelik yemek organizasyonu düzenleyeceğiz. Saat 19.00’da başlayacak olan organizasyonumuzda üyelerimiz gönüllerince eğlenecek. Tüm misafirlerimiz engellilerimiz için düzenleyeceğimiz programa davet ediyoruz.’’ dedi.
banner287
“ENGELLİ ÖĞRENCİLERE HEDİYELER VERİLECEK’’
Karaca, pazartesi günü ise Kapaklı’daki tüm okulları gezerek eğitim-öğretim gören engelli öğrencileri ziyaret edeceklerini söyleyerek “engelli öğrencilerimize günün anısına birer hediye vereceğiz. Bu etkinliğimiz ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programımız sona erecek.’’ diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306