Kapaklı Gazi Ortaokulu’ndan Mandalı’ya ziyaret

Kapaklı Gazi Ortaokulu "DORUK" adı altında hazırladığı dergisinin ilk sayısını çıkardı. Kapaklı Gazi Ortaokulu Müdürü Veysel Doğruyol ile Müdür Yardımcısı Murat Acar Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kapaklı Gazi Ortaokulu’ndan Mandalı’ya ziyaret
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Gazi Ortaokulu "DORUK" adı altında hazırladığı dergisinin ilk sayısını çıkardı.
MANDALI BAŞARILAR DİLEDİ
Bundan sonraki çıkaracakları sayılar için başarılar dileyen Başkan Mandalı, dergi ve gazete çıkarmanın zorluğundan öte, fonksiyonundan da bahsetti. Gazete ve dergilerin doğru ve yararlı bilgileri yazdığı müddetçe her zaman yapıcı olacağını vurgulayan Belediye Başkanı İrfan Mandalı "Sizin de bu doğrultu da yazılar yazmanızı temenni ediyorum" dedi.
‘’ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK SUNUYORUZ’’
Kapaklı Gazi Ortaokulu öğrencilerine, dergilerinde kendilerine yer ayırdıkları için de ayrıca teşekkür eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı " Öğrencilerimizle yaptığımız röportajımızda belediyemizin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Hazırladıkları soruları ayrıntılı olarak cevaplandırdık. İşimiz gereği yaptığımız çalışmalarımızı sürekli halkımızla paylaşan bir belediyeyiz. Bu anlamda vatandaşlarımıza şeffaf bir belediyecilik örneği sunuyoruz." İfadelerini kullandı.
Okul dergilerinin öğrencilerin okuma alışkanlığını kazanmasında önemli bir rol oynadığını belirten Başkan Mandalı" Ayrıca öğrencilerimize bu tür yayınlar özgüven de sağlıyor, derginin çıkmasında emeği geçen herkese tekrar çok teşekkür ediyorum" dedi.
banner287
"ATATÜRK MEYDANI PROJEMİZ EN BÜYÜK HAYALİM "
‘Öğrencilerin en büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istediğiniz projeniz nedir’ sorusuna Başkan Mandalı " İnsanlar hayalleri ile yaşarlar. Eğer hayal gücüm olmasaydı bu makamda oturuyor olamazdım. Çünkü hayaller insanı daha iyi projeler yapabilmek için motive eder. Kapaklı’nın geleceği için çok büyük projelerimiz var. Ben size en yakın zamanda yapmayı planladığımız projemizden bahsedeyim. Eski belediye binasının yıkımından sonra bu alanımızda " Atatürk " meydanı yapmak istiyoruz. Vatandaşımız milli ve manevi bayramlarını kutlayabileceği, her türlü sosyal faaliyette bulunabileceği bir meydana kavuşacak. Ayrıca katlı otoparkımızda olacak" şeklinde cevap verdi.
" OKULLAR İÇİN SEFERBERİZ "
Günümüzde okulların imkânlarının çok iyi bir noktada olduğunu söyleyen Mandalı, okulların ihtiyaçları söz konusu olduğunda Kapaklı Belediyesi'nin tüm birimlerinin seferber olduğunu belirtti. Asıl mesleği ve belediye başkanlığıyla ilgili soruları da yanıtlayan Başkan Mandalı şöyle devam etti: "Meslek hayatıma genç yaşlarda ticaretle başladım. Çok uzun süre ticaretle uğraştım. Halen ticari faaliyetlerimiz ailem tarafından devam ettirilmektedir. Belediye başkanı olmak istemimin asıl sebebi halkımı sevmem ve halka hizmet etmekten duyduğum mutluluktur. Yöneticilik ailemizde çok eski yıllara dayanmaktadır. Kapaklı henüz küçük bir köy iken dedemin muhtar olmasıyla başlayan yöneticilik anlayışımız, halkımızın beni belediye başkanı olarak seçmesiyle devam etmektedir"
“DOĞRUYOL'DAN BAŞKAN MANDALI'YA TEŞEKKÜR ‘’
Kapaklının yapısının farklı kültürlerin bir araya gelmesiyle oluştuğunu söyleyen Başkan Mandalı "Aynı düşünen aynı yaşayan insanlar değiliz ama ortak bir paydada buluşuyoruz. Bu da bizim zenginliğimiz" dedi. Yaşamaktan zevk alınacak bir Kapaklı hedefiyle gayret gösterdiklerini belirten Başkan Mandalı sosyal, kültürel, sportif ve eğitim alanlarında her zaman katkı sunmaya hazır olduklarını söyledi. Okul müdürü Veysel Doğruyol ise eğitim camiasına yaptığı katkılar nedeniyle Başkan Mandalı'ya teşekkür ederek, Kapaklı Belediyesi'nin sağladığı hizmetlerin kendilerine büyük güç verdiğini belirtti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510