Kapaklı halkı seferber oldu

Kapaklı Bakış Gazetesinin “Haydi Kapaklı şimdi yardım vakti” başlığıyla çağrıda bulunduğu yardım kampanyası karşılığını buldu. 

çerkezköy bakış
Kapaklı halkı seferber oldu

Çerkezköy Bakış - Kapaklı halkı 55 yaşındaki kadın ve 3 çocuğunun harabe haldeki evde yaşam mücadelesine sessiz kalmadı.  Aileye kısa sürede yeni bir ev kiralandı ve eşyaları tamamen yenilendi.

KAPAKLI HALKI KAMPANYAYA SESSİZ KALMADI

Geçtiğimiz 23 Temmuz günü Kapaklı’da kiralık bir dairede oturan ve lokantada bulaşıkçılık yaparak evi geçindirmeye çalışan 55 yaşındaki 3 çocuk annesi kadın için duyarlı vatandaş Ahmet Kaymaz tarafından sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlatılmıştı. Kapaklı Bakış’da konuyu “Haydi Kapaklı şimdi yardım vakti” başlığıyla okuyucularını duyurdu.

YENİ EV TUTULDU YENİ EŞYALAR ALINDI

Kampanyanın başlatılmasına öncü olan Mahalle sakinlerinden Ahmet Kaymaz “Haberin de yayınlanmasının ardından çok sayıda yardımsever telefon ile beni arayarak aileye yardım etmek istediğini ifade etti. Bazı hemşeri dernekleri de yardımlarını ulaştırdılar. Kısa sürede zor durumda bulunan ailemize ev kiraladık ve kira ile depozitosunu ödedik. İçerisine de A’dan Z’ye tüm eşyaları aldık ve almaya devam ediyoruz. Ailemiz nasipse Pazar günü yeni evlerine taşınacaklar. Yardımlarından dolayı tüm duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah yardımlarımızı kabul etsin.” dedi. Kaymaz aileye yardımcı olmak isteyenlerin 05327906803 numarasını arayabileceğini ifade etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
merak
merak - 1 yıl Önce

cok iyi gbirr gelirim olmasına ragmen ikinci cocugu yapmadım. ciddi olarak bu cesareti merak ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510