Kapaklı İtfaiyesi 230 yangına müdahale etti

Kapaklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nce 2012 yılı içerisinde 230 yangına müdahalede bulunuldu.

Kapaklı İtfaiyesi 230 yangına müdahale etti
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklı İtfaiyesi geçtiğimiz yıl içerisinde meydana gelen 27 ev yangını, 5 işyeri ve 9 sanayi yangını olmak üzere toplam 230 yangına müdahalede bulundu. Yangın olaylarının akabinde meydana gelen trafik kazaları içerisinde araçta sıkışma, çevre temizliği gibi konularda olmak üzere itfaiye personeli toplam 13 trafik kazasına müdahalede bulundu.
11 PERSONEL KOCAELİ’NDEKİ EĞİTİMLERE KATILDI
İtfaiye personeli yangın ve trafik kazalarına müdahalede bulunmalarının yanı sıra kendi bünyelerinde gerçekleştirdikleri eğitimlere ek olarak 7 personelini Kocaeli Deniz Yıldızları Spor Klubü tarafından düzenlenen ‘İtfaiye personeline yönelik teorik ve uygulama ağırlıklı dalış eğitim programına gönderirken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘İtfaiye personeline yönelik uygulama ağırlıklı eğitim programına’ da 4 personel gönderildi.
banner287
TATBİKAT VE SULAMA ÇALIŞMALRI YAPILDI
Yetkiler yangın gibi acil durumlarda bilinçli hareket etmek amacıyla Büyükyoncalı Belediyesi İtfaiye Amirliği ile birlikte Yenimahalle İlköğretim Okulu’nda yangın tatbikatı verildiğini ve Kapaklı Anaokulu’na yangın algılama sistemi takıldığını ifade ederek, çevre çalışmaları kapsamında da yeşil  alanlarda sulama görevi yaptıklarını dile getirdiler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306