“Kapaklı’da tarih yazıldı”

Seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, Kapaklı’da her iki kişiden birini AK Parti’yi tercih ettiğini söyleyerek “Kapaklımızın hak ettiği hizmeti ayağına getirmek için gece gündüz var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Kapaklı’da tarih yazıldı”
Çerkezköy Bakış - AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin seçim sonuçlarını değerlendirdi.
DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Kapaklı İlçe Teşkilatı’nda dün akşam düzenlenen değerlendirme toplantısına AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Kapaklı İlçe Koordinatörü Hamdi Balatan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nezahat Erdoğan ile partililer katıldı.
KARADENİZ: “ÜLKE İNSANININ YÜZÜ GÜLÜYOR”
Toplantıda ilk sözü AK Parti Tekirdağ 5.Sıra Milletvekili Adayı Ömer Karadeniz aldı. 1 Kasım seçim sonuçlarının ardından ülke insanının yüzünün güldüğünü söyleyen Ömer Karadeniz “Herkes mutlu. İnsanların yüzü gülüyor. Bu sonucun sağlanmasında destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
“BU SEÇİMİN KAYBEDENİ YOK”
Sonucun el birliğiyle sağlandığını anlatan Karadeniz “Halkımız bu seçimi istikbal seçimi olarak gördü. Bu seçimin kaybedeni yok. Kazanan ülkemiz olmuştur. AK Parti Türkiye partisidir. Tüm unsurları temsil etmektedir. Aldığı yüzde 50 oy oranıyla da tüm Türkiye’nin iktidarı olacaktır.” ifadelerine yer verdi.
“AK PARTİ BU COĞRAFYANIN UMUDUDUR”
AK Parti’ye verilen destekte 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin önünün açıldığını anlatan Karadeniz “AK Parti bu ülkenin, bu coğrafyanın umududur, aynı şekilde umudu olmaya devam edecektir. Kapaklı’ya ve tüm Tekirdağ’a verdiği destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.
İLÇE BAŞKANI BEZGİN TEŞEKKÜR ETTİ
Ömer Karadeniz’in konuşmasını tamamlaması sonrasında AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin konuştu. Salih Bezgin konuşmasına AK Parti’ye destek veren tüm partililer ile Kapaklılara teşekkür ederek başladı. Parti teşkilatından meclis üyelerine, partililerden milletvekili adaylarına AK Parti’ye oy vermiş tüm seçmenlerin elde edilen başarıda pay sahibi olduğunu kaydeden Bezgin “Ciddi, sıkıntılı günlerden geçerek bu günlere kadar geldik. Hep birlikte canla başla çalıştık.” dedi.
banner287
“HERKESİN KATKISI VAR”
Partililer dışında AK Parti’ye gönül vermiş seçmenlerin de katkılarıyla hem ülkede hem de Kapaklı’da tarih yazıldığı söyleyen Bezgin “Türkiye genelinde AK Parti yüzde 49.4 oranında oy aldı. Bizler de Kapaklı’da yüzde 49.37 oranında oy aldık. Tekirdağ genelinde bu oy oranımızla Kapaklı 1.sırada geldi. Tarihe geçmek kadar bu istikrarı sürdürmek de boynumuzun borcudur. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Biz teşkilat olarak söz verdiğimiz gibi sözümüzü tutmuş olmanın gururunu, onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. ” ifadelerine yer verdi.
YENİDEN TEK BAŞINA İKTİDAR OLDU
AK Parti İlçe Başkanı Salih Bezgin şunları söyledi: “AK Parti 7 Haziran’daki seçim sonuçlarından yılmadı. 1 Kasım seçimleriyle 317 milletvekiliyle yeniden tek başına iktidar oldu. Devletimiz, inşallah en kısa zamanda yaşadığı zor günleri atlatacak, milletimizin ihtiyacı olan istikrarlı demokrasi yaşanacaktır. Necip milletimiz doğru kararı vererek, bunları sonuna kadar hak etmiştir. Halkımız bu seçimde sağ duyulu davranarak bu seçimin sadece iktidar seçimi değil aslında Türkiye’nin bekasının seçimi olduğunu en güzel şekilde göstermiştir. Buna bağlı olarak en üstten en alta kadar bizlere düşen halkımıza demokrasiyi, hizmeti yaşatabilmek için var gücümüzle gece gündüz çalışmaktır.
ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK
AK Parti olarak hedefimiz; ülkemizi kalkındırmak için sadece kendi içimizde birinci olmak değil, ülkemizi her konuda en üst seviyelerde olan ülkeler arasına katmak ve onların yanında sözü geçen, hepsi tarafından örnek alınan bir ülke olmaktır. Bunları yapabilmek için attığımız tohumları büyütüp filiz haline getirmek, yeşertmek için halkımızın bize verdiği fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Kendi uçağımızı, kendi tankımızı, kendi savaş gemimizi ve bunlar gibi şimdiye kadar bu ülkede hiç yapılamamış olan üretimlerimizi hem kendi ülkemiz için hem de yurt dışında ihtiyacı olan ülkeler için yaparak gebe olan değil, gebe olunan ülke haline geleceğiz.
“HAYIRLI OLSUN”
Kapaklı’da her iki kişiden biri AK Parti diyerek bizlere olan inancını, güvenini göstermiştir. Kapaklımızın hak ettiği hizmeti ayağına getirmek için gece gündüz var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimize, emeğimizi boşa çıkarmayan halkımızın oylarını boşa çıkarmayacağımıza, her bir oyumuzun hakkını tek tek vereceğimize, bir kez daha söz veriyoruz. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin. Rabbim devletimize, milletimize zeval vermesin. Allah hep böyle kardeşçe yaşayabileceğimiz ülkemizde iyi günlerde var olmayı nasip etsin. Gün coşku günüdür, mutlu olma günüdür. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun”


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 14:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306