Kapaklı’ya ikinci üst geçit geliyor

Kapaklı Belediyesi, Şehit Vahit İnce Üstgeçiti’nin yetersiz kalması nedeniyle İsmet Paşa Mahallesi ile Bahçelievler Mahallesi’ni birbirine bağlayan karayolu üzerine yeni bir yaya üstgeçidi yapacak.

Kapaklı’ya ikinci üst geçit geliyor
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Belediyesi Komisyon Odası’nda yapılan Engellilerin Kullanımına Uygun Yaya Üst Geçidi Mimarlık Mühendislik Uygulama Projeleri Alımı İhalesi’ne Özgür Çağlayan Çakmak başkanlık ederken, komisyon üyeliklerini ise Gülşen Ağır, Hilal Adıyaman, Özer Celayar ve Nurcan Sönmez yaptı. Yaklaşık Maliyeti 69 bin 236 TL olan ihaleye 3 firma katıldı.
3 FİRMA TEKLİF VERDİ
Engellilerin Kullanımına Uygun Yaya Üst Geçidi Mimarlık Mühendislik Uygulama Projeleri Alımı İhalesi’nde SUNKO İnşaat firması 68 bin TL teklifte bulunurken, EDK Proje Mühendislik firması ise 36 bin 200 TL teklifte bulundu. İhaledeki en düşük teklif ise 35 bin 900 TL’lik teklif ile DİYA Mimarlık firmasından geldi. İhaleyi kazanan firma komisyon tarafından yapılacak detaylı incelemenin ardından belli olacak. 90 gün içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan ihale kapsamında kazan firma İsmet Paşa Mahallesi ile Bahçelievler Mahallesi’ni birbirine bağlayan karayolu üzerine engelli vatandaşların da kullanımına uygun bir Yaya Üstgeçidi projesi hazırlayacak.
banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306