Kaymakam Gürbüz’den Başakşehir’e tam not

Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, dün sabah Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant ile beraber Kapaklı Başakşehir Koleji’ni ziyaret etti. Okulu kat kat dolaşan ve öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Gürbüz, yaptığı açıklamada Başakşehir Koleji’nin ilçedeki eğitime büyük katkısı olduğunu söyledi.

Kaymakam Gürbüz’den Başakşehir’e tam not
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz Başakşehir Koleji’ni ziyaret etti.
ZİYARET ETTİ
Dün saat 09:30’da Kapaklı Başakşehir Koleji’ni ziyaret eden Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz ile Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant’ı Okul Genel Müdürü Demet Kurucu karşıladı.
ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ
Kaymakam Mehmet Ali Gürbüz, okul sınıflarını tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere sorular soran Kaymakam Gürbüz uzun süre öğrenciler ile geleceğe yönelik planları hakkında görüştü. Öğrencilerin esprili cevapları karşısında gülen Kaymakam Gürbüz, daha sonra öğrencilerin lisedeki hedefleri hakkında kısa süreli sohbette bulundu.
banner287
“İLÇEYE KATKI SAĞLIYOR”
Kaymakam Gürbüz, Başakşehir Koleji’nin ilçenin eğitimine katkı sağladığını ifade ederek, “İlk senesinde 270 öğrenci iyi bir rakam. Eminim ki okulu gördükten sonra 2 bin öğrenci de olsa bu sayıyı kaldırabilecek bir yapıda. İlçemizin eğitim alanında bir çok yeniliğe ve daha fazla dersliğe ihtiyacı var. Başakşehir Koleji ilk yılına gayet hızlı girdi bunu çok rahat görebiliyoruz. Bugün kolej halindeyken, Başakşehir Üniversitesi’ni nasıl kurarız diye planlar yapıyorsanız bu vizyonunuzun ne kadar kaliteli olduğunun göstergesidir” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Başakşehir Koleji Genel Müdürü Demet Kurucu da ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Gürbüz’e teşekkür ederek Kolej vizyonundan söz etti. Kurucu, ilk yılda 270 öğrenci ile eğitime başladıklarını fakat daha anaokulu ve lise öğrencilerinin olmadığını söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2015, 15:22

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306