Kesintiler 4 milyon TL ile bitecek

Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, Kapaklı’da sık yaşanılan elektrik kesintilerini TREDAŞ yetkililerine ilettiklerini belirterek ‘’Bu sıkıntıyı gidermek amacıyla TREDAŞ, Kapaklı’ya 3 ile 4 Milyon TL arasında yatırım yapacak.’’ dedi.

Kesintiler 4 milyon TL ile bitecek
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, Kapaklı’nın elektrik sıkıntılarının giderileceği müjdesini verdi. 
banner287
“TRAKYA İLLERİNİN SIKINTILARI DİNLENDİ’’
Tekirdağ Sanayi ve Ticaret Odası’nda Tredaş yetkilileri ile gerçekleştirilen toplantıya katıldıkları hakkında bilgi veren Adem Sekmen,  ‘’Toplantıya belediyemizi temsilen şahsım ve elektrik teknikerimiz Koray Koç katıldı. Toplantıda Trakya kentleri olan Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’ın elektrikle ilgili sıkıntıları konuşuldu.’’ dedi. Sekmen, ‘’Tekirdağ il merkezi, ilçe ve beldelerinin hepsinden katılımcıların yer aldığı toplantıda genel sıkıntının elektrik yetersizliği olduğu ve yan yana duran sokak lambalarından birinin yanarken diğerinin yanmadığı üzerinde duruldu. Tüm belediye başkanlarının eleştirisi de aynı doğrultuda oldu.’’ diye konuştu. 
“KAPAKLI’YA YATIRIM YAPILACAK’’
‘’Toplantıda, yapılacak yatırımlar değerlendirildi’’ diyen Sekmen, şöyle devam etti: ‘’Biz de TREDAŞ yetkililerine Kapaklımız’da sık yaşanan elektrik kesintilerini şikayet ettik ve ne gibi çalışmaların yapılacağı ve bu çalışmalara ne zaman başlanacağını sorduk. Aldığımız cevap neticesinde çalışmalara bu ay başlanacağını ve 3,5- 4 milyon TL civarı bir yatırım yapılacağını öğrendik. Bu kapsamda, çalışma yapılması gereken cadde ve sokakların isimlerini kurum yetkililerine verdik.” dedi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510