Kırklarelililer tanışma yemeğinde buluştu

Kapaklı Kırklareliler Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanışma ve dayanışma yemeğinde Kırklareliler bir araya geldi. Programda bir konuşma gerçekleştiren Dernek Başkanı Ülkü Pehlivan, ‘Kırklareli kültürünü tanıtmak ve yaşatmak’ üzerine faaliyet gösterdiklerini söyleyen Pehlivan, dernek yönetimlerinde de her yöreden bir fahri üye bulunduğunu söyledi.

Kırklarelililer tanışma yemeğinde buluştu
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Kırklareliler Derneği üyeler arasında tanışma ve dayanışmayı artırma amaçlı bir yemek programı düzenledi.
TANIŞMA VE DAYANIŞMA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Business Suite Otel’de önceki gün saat 20.30’da düzenlenen tanışma ve dayanışma yemeğine AK Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan, CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, CHP’li İl Genel Meclis Üyeleri Sami İkizler, M.Zeki Gürcün, Meclis Üyeleri, Kapaklı Kırklareliler Derneği Kurucu Başkanı Kader Şukla, , Vize Akıncılar Köy Muhtarı Halil Ergene, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Rüstem Tuna ile Kırklareliler katıldı. Programa AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul 3.Bölge İl Genel Meclis Üyesi Müfit Taşkın, Gaziosmanpaşa Belediyesi Eski Meclis Üyesi Ahmet Aydın ile telgraf çekti.
MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİLER
Kapaklı Kırklareliler Derneği Başkanı Ülkü Pehlivan, Dernek Genel Sekreteri İshak Şukla ile dernek yönetim kurulu üyeleri misafirleriyle yakından ilgilendi.banner287
ÇALIŞMALARINI ANLATTI
Programda bir konuşma gerçekleştiren Kapaklı Kırklareliler Derneği Başkanı Ülkü Pehlivan, derneğin kuruluş sürecinden bahsederek, projelerini anlattı. Dernek kuruluşlarının 2012 yılı Kasım ayında gerçekleştirdiklerini söyleyen Ülkü Pehlivan, dernek kuruluşlarının ardından dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerine ziyaretlerde bulunduklarını söyledi.
“HER YÖREDEN BİR FAHRİ ÜYEMİZ VAR’’
Kapaklı Kırklareliler Derneği olarak ‘Kırklareli kültürünü tanıtmak ve yaşatmak’ üzerine faaliyet gösterdiklerini söyleyen Pehlivan, dernek yönetimlerinde her yöreden bir fahri üye bulunduğunu kaydetti. Bu haliyle derneklerinin diğer derneklerden farklı olduğunu söyleyen Pehlivan “Bizlerin kapıları diğer yörelerden kişilere de açık. Onların da derneğimize katılımını sağlıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.
“FESTİVAL DÜZENLEMEK İSTİYORUZ’’
Pehlivan, tüm derneklerin katılımı ile Kapaklı’da bir festival düzenlemek istediklerini söyleyerek “Henüz planlanmış bir çalışma olmamakla birlikte projelerimiz arasında tüm derneklerin katılımıyla bir festival var. İnşallah bu fikri proje aşamasından çıkararak uygulamaya geçiririz.’’ Ülkü Pehlivan, konuşmasının sonunda yemeğe katılanlara teşekkür etti. Program konuşmaların tamamlanmasının ardından sona erdi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 14:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
haydar efe yandan.
haydar efe yandan. - 6 yıl Önce

kırklareli dernek başkanımız ülkü pehlivan.dernek sekreterim.isak sukla. ğöstermiş olduğunuz faliyetlerden dolayı sizi kutluyorum.sizlerden idirelles şenlikleri yapmanızıözellikle rica ediyorum.eğtime verdiğiniz desteklerden dolayı ayrıca çeşitli maddi bağışlarınızdan dolayı veihtiyaç sahiplerine verdiğiniz destekleri kapaklıya ğetirmiş olduğunuz millet vekilleri rektörleri.ğetirerek tüm kapaklı halkını aydınlattığınız için sizlere teşekkür eder. özellikle issak beyin kapaklı belediyesini. ilçe yapmakta payı büyüktür.issak bey yardım toplamada yardım etmede purofösyenel bir kişidir.ülkü başkan sakın alınma isakbey.buderneği tüm dünyaya tanıtır.yakın da .kapaklıyı ilyapar issak beyi belki uyğun olmuycak ama en azından bir.milet vekili hatta bakan olarak mecliste ğörmek istiyorum.issak beyin arkası cok kuvvetli olduğundan tüm kapaklı halkı olarak arkadan destakliyoruz.derneğinize büyük bi bağış yapmak istiyprum bana ulaşın.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510