“Kışlıklarımız hazır”

Kapaklı Belediyesi tarafından 2016 yılı içerisinde faaliyete geçirilen Sevgi Eli Yardım Mağazalarında, kışlık elbiseler ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere hazırlandı. Kapaklı Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından ise, “Kışlıklarımız hazır” ifadelerini içeren görseller paylaşıldı.

“Kışlıklarımız hazır”

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi tarafından iki ayrı yerde açılan ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak giyinmesini sağlayan ‘Sevgi Eli Yardım Mağazası' kurulduğu 2016 yılından bu yana 18 bin vatandaşa sevgi elini uzattı ve uzatmaya devam ediyor. Kapaklı Belediyesinin başlatmış olduğu ‘Giymiyorsanız Getirin’ kampanyasıyla giyilmeyen giysileri ilçede yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Sevgi Eli Yardım mağazaları faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor.

“KİMSE ÜŞÜMESİN İSTİYORUZ”

banner287
Yaklaşan kış ayları dolayısıyla Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi ve Karaağaç Mahallesinde bulunan Sevgi Eli Yardım Mağazalarında hummalı bir çalışma var. Mağazalarda bulunan kışlık elbiseler, mağaza çalışanları tarafından hazırlanarak ihtiyaç sahiplerine verilmeyi bekliyor. Kapaklı Belediyesi de yapılan bu çalışmalara duyarsız kalmayarak, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu. Paylaşılan ‘kışlıklarımız hazır’ adlı görselin altında ise şu ifadelere yer verildi; “Sevgi Eli Yardım Mağazalarımızda ihtiyaç sahibi ailelerimiz için havaların soğuması ile birlikte kışlıklarımızı hazırlamaya başladık. Kimse üşümesin istiyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimizi mağazalarımıza bekliyoruz.” Ayrıca bilgi alabilmek ve elbise bağışı yapabilmek için 717 34 70 numaralı hattan irtibata geçilebileceği belirtildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306