Mavi kapaklarla engelleri kaldırıyorlar

Kapaklı Gazi Ortaokulu’nda Engellilerle Dayanışma Kulübü öğrencilerinin başlattığı mavi kapak toplama kampanyası sürüyor. Kampanya kapsamında öğrenciler şimdiye kadar 55 çuval mavi kapak toplarken, öğrencilerin topladığı son kapaklar Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim-Mesleki Eğitim Merkezi’ne teslim edildi.

Mavi kapaklarla engelleri kaldırıyorlar
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Gazi Ortaokulu Engellilerle Dayanışma Kulübü öğrencileri mavi kapak toplama kampanyasına desteklerini sürdürüyor.
ŞİMDİYE KADAR 55 ÇUVAL KAPAK TOPLADILAR
Kampanya kapsamında öğrenciler şimdiye kadar 55 çuval mavi kapak toplarken öğrencilerin topladığı son kapakları Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim-Mesleki Eğitim Merkezi okul-aile birliği yöneticisi Mustafa Boz teslim aldı.
KAMPANYA SÜRECEK
Kapaklı Gazi Ortaokulu Rehber Öğretmeni Emre Servi, Engellilerle Dayanışma Kulübü olarak bu kampanya ile engellilere katkı sağlamaya çalıştıklarını söyleyerek “Toplanan kapakların engelli öğrencilerimizin ihtiyaçlarını bir nebze olsun giderebilirse bizler de amacımıza ulaşmış olacağız. Biz okul olarak kulübümüzde bu şekilde yardım toplamaya devam edeceğiz.” Dedi.
“KATKILARI BİZLERİ DUYGULANDIRDI’’
Kampanya için Kapaklı Ortaokulu Yönetimi ve öğrencilerine teşekkür eden Mustafa Boz şunları söyledi: “Toplumsal olaylara duyarsız kalmayan öğrencilerin bu yardımları bizleri çok duygulandırdı. Böyle yardımların olduğu bir toplumda engellerin de ortaya kalkacağına ilişkin inancımız pekişiyor. Bu hassasiyeti göstererek engelli çocuklarımıza destek olan öğrencilerimizi çocuklarımızı kutluyorum.” dedi

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
gazili veli
gazili veli - 6 yıl Önce

bu müdür çok çalışkan müdür bey seni okula getirenlerden allah razı olsun okul okula benzzedi

veli
veli - 6 yıl Önce

tebrik ederim çocuklar güzel bir duyarlılık örneği göstermişsiniz.öğretmenlerinize de teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510