MHP’li kadınlar ev yapımı aşure dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı Kadın Kolları Başkanlığı Aşure günü dolayısıyla eski Belediye Meydanında aşure dağıttı. Aşure dağıtımında konuşan MHP Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Nesrin Küp, İslam aleminin aşure gününü kutladı.

MHP’li kadınlar  ev yapımı aşure dağıttı
Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı Kadın Kolları Başkanlığı Aşure günü dolayısıyla bin adet aşure dağıttı.
ESKİ BELEDİYE MEYDANINDA YAPILDI
Cumartesi günü saat 16:30’da Kapaklı eski Belediye Meydanında yapılan aşure dağıtımına Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Hakan Özgül, Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Nesrin Küp ve partililer katıldı.
AŞURELER EV YAPIMI
Günün anlamına ilişkin açıklamada bulunan MHP Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Nesrin Küp, “Yaklaşık bin adet aşure paketledik. Özellikle belirtmek istediğimiz şey aşurelerimizi kendi ellerimizle yaptık ve vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Bu vesileyle tüm İslam aleminin aşure günü mübarek olsun. Birlik ve beraberliğimiz hiç bozulmasın inşallah.” dedi.
banner287
“HAYIRLI OLSUN”
Nesrin Küp’ün ardından konuşan MHP Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, aşure gününün hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Birlik ve beraberliğimiz adına bu şekilde yapılan çalışmalar çok önemli. Ayrıca seçimlere de çok az bir süre kaldı. Çalışmalarımız devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.
“DESTEK İSTİYORUZ”
MHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Hakan Özgül de yapılacak seçimlerde tüm Kapaklılılardan destek beklediğini ifade ederek, “Muharrem ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah daha nice Muharrem aylarına kavuştursun bizleri. Birliğimiz, dirliğimiz adına Türkiye’nin önünün açılması adına Milliyetçi Hareket iktidarını 1 Kasım’da gerçekleştirmemiz lazım. Bugün burada olmamıza vesilen olan Kadın Kolları Başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum ve tüm seçmenlerden yapılacak seçimde destek bekliyorum.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2015, 17:51

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tam destek
Tam destek - 3 yıl Önce

Hakan Özgül beyi mecliste görmekten ve Trakya halkını mecliste temsil etmesinden mutluluk duyacagiz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306