Öğretmen ve velileri 8 Mart’ı eğlenerek kutladı

Sanayiciler İlkokulu velileri ve öğretmenleri, okul aile birliği tarafından düzenlenen Dünya 8 Mart Kadınlar Günü eğlencesinde bir araya geldi. Okul Aile Birliği Başkanı Füsun Güngör “Okul Aile birliği olarak dünya kadınlar gününde okulumuza bir nebze olsun katkı sağlamak istedik. Buraya gelen velilerimiz bilet alarak okulumuzun gelişimini desteklediler. Hepsinin kadınlar gününü kutluyorum.” dedi.

Öğretmen ve velileri 8 Mart’ı eğlenerek kutladı
ÇerkezköyBakış - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Sanayiler İlkokulu öğretmenleri ile öğrenci velileri bir araya geldi.
KATILIM YOĞUN OLDU
Golden Palas Otel’in Balo Salonu’nda önceki akşam saat 20.00’de başlayan yaklaşık 400 bayan öğretmen ile veli katıldı. Programda kadınlar müzik eşliğinde gönüllerince eğlenirken, özel çekiliş ile de çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakaladılar.
TEŞEKKÜR ETTİ
Sanayiciler İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Füsun Güngör ”Okul Aile birliği olarak dünya kadınlar gününde okulumuza bir nebze olsun katkı sağlamak istedik. Buraya gelen velilerimiz bilet alarak okulumuzun gelişimini desteklediler. Hepsinin kadınlar gününü kutluyorum.” Dedi. Güngör, programla kaynaşma imkanı bulduklarını ifade ederek, okul aile birliği olarak etkinliklerini sürdüreceklerini söyledi.
banner287
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510