Öğretmenler odası dizaynı Pera Villa’dan

Pera Villa Pastaneleri’nin sahibi Şahin Aktürk, 4 Mart tarihinde 900 öğrencisiyle eğitim-öğretime başlayan Kapaklı Belediyesi Ortaokulu’nun öğretmenler odasının dizaynını üstlenerek okula dolap, televizyon ve koltuk takımı hediye etti.

Öğretmenler odası dizaynı Pera Villa’dan
ÇerkezköyBakış - Pera Villa Pastaneleri’nin sahibi Şahin Aktürk, Kapaklı Belediyesi Ortaokulu öğretmenler odasının dizaynını üstlenerek, öğretmenler odasının yeni bir görünüme kavuşturdu.
ÖĞRETMENLER ODASININ DİZAYNI PERA PASTANESİNDEN
Kısa bir süre önce eğitim-öğretime başlayan Kapaklı Belediyesi Ortaokulu’na dün de Pera Villa Pastaneleri’nin Sahibi Şahin Aktürk, katkıda bulundu. Öğretmenler odasının dizayn işlemini üstlenen Şahin Aktürk okula koltuk takımı, televizyon ve öğretmenlerin kullanabilmesi için dolap seti hediye etti.
900 ÖĞRENCİ İLE EĞİTİME BAŞLADI
Okulun kurucu Müdürü Mustafa Dursun, bir hafta içinde çalışmalarını tamamlayarak okulu eğitim-öğretime açtıklarını belirterek, bu süre zarfında emeği geçen herkese teşekkür etti. Mustafa Dursun ayrıca okulun açılmasında kendisine destek veren herkese teşekkür ederek “44 derslikli okulumuzda 900 öğrenci ile eğitime başladık. Tam gün eğitim verdiğimiz okulumuzda 35 öğretmeniz bulunuyor”  şeklinde konuştu.
banner287
OKUL 2 BİN ÖĞRENCİ KAPASİTELİ
Fatma-İrfan Mandalı İlkokulu’nda okuyan 5-6-7 ve 8.sınıf öğrencilerinin tamamının Kapaklı Belediyesi Ortaokulu’na geldiğini kaydeden Dursun şunları söyledi: “Orada okuyan Ortaokul bölümü öğrencilerinin tamamını buraya aldık. Mehmet Elfide Erdegül ile Kapaklı Gazi Ortaokulu’ndan gelmek isteyen öğrencilerimiz okulumuza gelerek kayıt yaptırabilirler. 2 bin öğrenciye kadar tekli eğitim-öğretim kaldırabilecek şekilde dizayn edilen okulumuzda şu an itibariyle sınıflarımızda 28-30 arası öğrenci bulunuyor” diye konuştu.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eğitmen
Eğitmen - 6 yıl Önce

mustafa bey kendi dershanesinden yaptırsaydı olmazmıydı. adam devlet memuruyken dershane açtı milli eğitim adamı ödüllendiriyor. uyumaya devam ahmet hamdi zenginal.

Realist
Realist - 6 yıl Önce

evet eğitmen sen de en az benim kadar realistsin seninde söylediğin gibi adam olan ödüllendirilir... ne demişler nazar etme ne olur çalış senin de olur...

Kapaklılı
Kapaklılı - 6 yıl Önce

okul gerçekten çok güzel olmuş emeği geçenlere, devletimize ve belediyemize teşekkür ediyoruz şu hayayatta en fazla eleştirenler bir dikili ağacı bile olmayanlardır....

yusuf karadağ
yusuf karadağ - 5 yıl Önce

çok güzel benim öğretmenim.:)

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306