‘Sarı Liste’ Kapaklı’da bir araya geldi

Mayıs ayına ertelenen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde Sarı Liste’den Yönetim Kurulu Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Süleyman Kozuva, Kapaklı’da ‘Bilgilendirme ve Tanışma Toplantısı’ düzenledi. Şeffaf, sağlıklı ve bölgeye faydalı bir yönetim oluşturmak için aday olduğunu söyleyen Kozuva “Herkesin menfaatini koruyacağız. Ticaret ve Sanayi Odası’nı aktif hale getireceğiz. Gece gündüz demeden çalışacağız. Odamızın gelişmesi için elimizden gelen ne varsa yapacağız.’’ diye konuştu.

‘Sarı Liste’ Kapaklı’da bir araya geldi
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı Süleyman Kozuva, Kapaklı Kardeşler Düğün Sarayı’nda ‘Bilgilendirme ve Tanışma Toplantısı’ düzenledi.
ÖZCAN MANDALI İLE EROĞLU YAD EDİLDİ
Önceki gün saat 19.00’da başlayan toplantıda Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Gürkan Kesim, Eski Meclis Başkanı İsmail Akın, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın bazı meclis üyeleri ile Kapaklılı esnaflar katıldı. Toplantıda Kapaklı’dan daha önceden ÇTSO Meclis üyeliği yapmış olan ve ebediyete intikal eden, Özcan Mandalı ile Nuri Eroğlu yad edildi.
“GELECEĞE ODAKLANDIK’’
Katılımın oldukça yoğun olduğu toplantının açılış konuşmasını Mehmet Danyeli yaptı. Ekip olarak geleceğe odaklandıklarını, çalışmalarını da bu yönde yaptıklarını söyleyen Danyeli, kendilerine destek veren Kapaklılara teşekkür etti.“HERKESİN MENFAATİNİ KORUYACAĞIZ’’
Danyeli’nin ardından söz alan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Adayı Süleyman Kozuva şeffaf, sağlıklı ve bölgeye faydalı bir yönetim oluşturmak için aday olduklarını söyleyerek “Seçim sloganımız olan ‘Uzat Elini’ye uygun olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Herkesin menfaatini koruyacağız. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nı aktif hale getireceğiz. Gece gündüz demeden çalışacağız. Odamızın gelişmesi için elimizden gelen ne varsa yapacağız.’’ Diye konuştu.ÇETİN: “HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK’’
banner287
Programa katılan ÇTSO Eski Meclis Üyesi Ahmet Çetin, seçimlerde Süleyman Kozuva’nın yanında yer alacağını belirterek “Biz hizmet için yola çıktık. Her türlü desteği vermeye hazırım. Daha iyi bir ÇTSO yönetimi oluşturmak için buradayız.” İfadelerini kullandı.

   
Mesut İşlek                         Mehmet Danyeli                       Ahmet Çetin

İŞLEK: “ÖMÜR BOYU BİR ARADA OLMA İÇİN BU OLUŞUMUN İÇİNDEYİM’’
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Mesut İşlek, seçimlerde ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Adayı Süleyman Kozuva’ya destek vereceklerini açıklayarak “Ömür boyu bir arada olmak için bu oluşumun içindeyim’’ ifadesini kullanırken Kapaklı esnaflarından Mehmet Karaçoban ile Arzu Mandalı da birer konuşma yaparak seçimlerde Sarı Liste’ye destek vereceklerini söylediler.

  
Arzu Mandalı Sucu                Mehmet Karaçoban

MANDALI: “SARI LİSTE’DEN ADAYIM’’
Arzu Mandalı, seçimlerde Sarı Liste’den aday olduğunu ifade eden Mandalı şunları söyledi: “Kapaklı’nın artık herkesin dikkatini çekmesi bizi çok sevindiriyor. Bana listede yer almam konusunda teklif gelince çok sevindim. Tek bayan aday olarak aranızda bulunmaktan son derece mutluyum. Herkese başarılar diliyorum.” Konuşmaların ardından program sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306