SATİVES üyeleri kahvaltıda buluştu

Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği üyeleri kaynaşma ve tanışma kahvaltısında bir araya geldi.

SATİVES üyeleri kahvaltıda buluştu
Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği üyeleri kaynaşma ve tanışma kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltıda konuşan SATİVES Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erol Buz, öncelikli hedeflerinin Kapaklı başta olmak üzere Tekirdağ, Trakya ve tüm Türkiye’de faaliyet göstermek olduğunu söyleyerek “Bu hedef doğrultusunda derneğimiz çalışmalarına azim, kararlılık ve hassasiyetle devam etmektedir.” dedi.

Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği üyeleri kaynaşma ve tanışma kahvaltısında bir araya geldi.

KAHVALTI DÜZENLENDİ


Hawthorn Çerkezköy Otel’de cumartesi günü saat 10.00’da düzenlenen kahvaltı programına Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile dernek üyeleri katıldı. Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği Başkanı Erol Buz ile Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği Yönetimi misafirlerini tek tek karşılayarak, hepsiyle yakından ilgilendiler. 

“BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ”


Kahvaltı sonrasında programa SATİVES derneğini tanıtıcı ve faaliyetleri hakkında bilgi veren slayt sunumu ile başlandı. Programın açılış konuşmasını SATİVES Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erol Buz yaptı. Katılımcıları selamlayarak konuşmasına başlayan Erol Buz “Adımızdan da anlaşılacağı gibi sanayi ticaret ve esnaflar derneği, ticaretle ilgilenen girişimci ve işletme sahibi üyelerimizden oluşmaktadır. Kısa bir zamanda esnaflarımızın ve ticaret erbabı üyelerimizin katılımları ile derneğimiz büyümeye devam etmektedir.” dedi.

“SATİVES HERKESİN DERNEĞİDİR”


Kahvaltı programını düzenleyen Satives Üyesi Soysever Bilgiç ile dernek faaliyetlerine katkı sunan dernek yönetim kurulu ve üyelere teşekkür ederek sözlerini sürdüren Erol Buz “Satives sadece Kapaklı ilçemizin değil bölgemizde ticarette uğraşan binlerce esnaf ve işverenin derneğidir. Binlerce işletmenin bulunduğu bölgemizde öncelikli hedefimiz esnaflarımızın, sanatkar ve ticaretle uğraşan sanayicimizin sorunlarını yetkililerine ulaştıracak çözüm köprüsünü kurmaktır.“EL ELE VERECEĞİZ”


Sanayi ticaret ve esnaflar derneği olarak sadece dernek üyelerimiz için değil ticaret erbabı esnaf ve sanayicilerimiz ile birlikte el ele vererek bölgemizin de gelişmesine katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu çalışmalarımızda esnafımızın, sanayicimizin ve ticaretle uğraşan üyelerimizin sorunlarını çözmekle birlikte halkın da esnaf sanayici ve işletmelerle ilgili sorunlarına çözüm yollarını da bulmaya gayret edeceğiz. Derneğimizin tanıtımımı, amaç ve faaliyetlerinin ifadesi münasebetiyle bulunduğumuz ziyaretlerimizde bizden desteklerini esirgemeyen yerel, bölgesel ve ulusal tüm kamu kurum kuruluş ve odalarımıza bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

“KARARLILIĞIMIZ SÜRECEK”


Derneğimizin hedefi öncelikle Kapaklı başta olmak üzere Tekirdağ, Trakya ve tüm Türkiye’de sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın hakim olduğu faaliyetlerini kapsamlı olarak sürdürmektedir. Bu hedef doğrultusunda derneğimiz çalışmalarına azim, kararlılık ve hassasiyetle devam etmektedir. ” ifadelerine yer verdi. 

“KAPAKLI’YA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI KURULMALI”


Kapaklı’da esnaf ve sanatkarlar odasının kurulma çalışmalarına da değinen Erol Buz şunları söyledi: “Dernek merkezimizin bulunduğu Kapaklı ilçemizde esnaf ve sanatkarlar odası bulunmamaktadır. Bu konuyla ilgili istişare ve çalışmalarımız devam etmekte olup ekibimizce esnaf ve sanatkarlar odamızın kurulması, sanayileşme, gelişme ve büyüme yolunda hızla gelişen Kapaklı ilçemize kazandırılması adına toplanan imza sayımız şu anki verilerle 300’ün üzerindedir. Hedefimiz toplanan imzalarla beş yüz rakamının üzerine çıkarak gereken alt yapıyı oluşturmak ve esnaf sanatkarlar odamızı kapaklı ilçemize kazandırmaktır.”

“SATİVES’E ÜYE OLALIM”


SATİVES üyelerine çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Erol Buz sözlerini şu şekilde tamamladı: “Ekonomimizin, ilçemiz ve bölgemizin gelişmesi, güçlenmesi adına birlik ve beraberliğimizin kenetlenmesi için esnaflarımızı ve ticaret erbabı arkadaşlarımızı derneğimize üye olmaya davet ediyorum.”

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ


SATİVES Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erol Buz’un konuşmasını tamamlaması sonrasında dernek kurucu yönetim kurulu üyelerinden Bülent Çiftçi ile Daimi Tavan’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 16:14

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510