Sevgi eli 18 bin vatandaşa uzandı

Kapaklı Belediyesi tarafından iki ayrı yerde açılan ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak giyinmesini sağlayan ‘Sevgi Eli Yardım Mağazası' kurulduğu 2016 yılından bu yana 18 bin vatandaşa sevgi elini uzattı.

Çerkezköy Bakış
Sevgi eli 18 bin vatandaşa uzandı

Kapaklı Belediyesinin başlatmış olduğu ‘giymiyorsanız getirin’ kampanyasıyla giyilmeyen giysileri ilçede yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Sevgi Eli Yardım mağazaları kurulduğu günden bu güne 18 bin vatandaşın giyim ihtiyacı karşıladı.

Kapaklı’nın Cumhuriyet ve Karaağaç Mahallesinde bulunan Sevgi Eli Yardım mağazaları hayırsever vatandaşların bağışladığı giysileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor. Hayırsever vatandaşlar pantolon,  etek, ceket, gömlek, palto, mont, elbise, tişört, kazak, hırka, bluz, eşofman, çizme, bot, ayakkabı ve çocuk kıyafetlerini mağazaya ulaştırarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırabiliyor.

banner287


“İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞARAK GÖNÜLLER VE DUALAR ALDIK”


Sevgi Eli Yardım Mağazalarını son derece önemsediklerini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Vatandaşlardan gelen ürünler mağazamızda ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ücretsiz olarak veriyoruz. İkametgah, yoksulluk belgesi ve kimlik belgesi ile başvuran her vatandaşımıza kapımız açık. Sevgi Eli Yardım Mağazamız Cuma günleri 12.00’a kadar, haftanın diğer günleri de 08.00’dan 17.00’a kadar hizmet veriyor. Sosyal belediyeciliğin önemli projelerinden biri olan Mithat Paşa Caddesi üzerindeki Sevgi Eli Yardım Mağazamızı ve Karaağaaç Mahallemizde açtığımız mağazalarımızı çok önemsiyoruz. Mağazalarımızın sayesinde 18 bin ihtiyaç sahibi ailemize ulaşarak destek olduk, gönüller ve dualar aldık. Dilerim gün geçtikçe daha da fazla kişiye ulaşır, ihtiyacı olan vatandaşlarımızı mutlu ederiz. Sevgi Eli Yardım Mağazamızda ayrım yapmadan herkese hizmet ediyoruz. Sizlerde, giymiyorsanız getirin ihtiyacı olanı sevindirin.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306