Tokatlılar Derneği’nden siyasilere teşekkür

Kapaklı Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bekir Atak düzenlediği basın toplantısında derneklerine ziyarette bulunan siyasi parti temsilcileri temsilcilerine teşekkür etti.

Tokatlılar Derneği’nden siyasilere teşekkür
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bekir Atak, dün saat 13.00’da basın toplantısı düzenledi.
BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
Basın toplantısında AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Salih Bezgin’in yanı sıra Kapaklı Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcıları Arif Karlı ile İlker Turan, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Aydoğan, Erdoğan Ömrüuzun ile Mecnun Kaynarpınar hazır bulundu.
“KAPAKLI’NIN ÖNEMİ ARTTI’’
Tekirdağ’ın büyük şehir olmasıyla ilçe statüsü kazanan Kapaklı’nın öneminin vurgulandığı basın toplantısında konuşan Dernek başkanı Bekir Atak “Kapaklı’nın ilçe statüsü kazanmasında emeği geçen tüm siyasi ve sivil toplum örgütlerine teşekkürü bir borç olarak görüyoruz. Burada sivil toplum örgütlerinin de öneminin arttığını, bizlere yapılan bu ziyaretlerle bir kez daha görmüş olduk.” Şeklinde konuştu.


banner287

TEŞEKKÜR ETTİ
Atak derneğinin kuruluşunda kendilerine ziyarette bulunan MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen’e, Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel’e, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan’a, CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin’e, MHP Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol ile parti temsilcileri ile belediye meclis üyelerine teşekkür ederek “ Derneğin kuruluşundan itibaren etkin şekilde çalışan dernek yönetim kurulu üyelerimize de teşekkür ediyorum. Burada onların tecrübelerinden, fikirlerinden faydalandık. Her zaman benimle birlikte oldular. Dernek olarak her zaman aktivitelerle halkımızın hemşerilerimizin karşısına çıktık, çıkmaya da devam ettik. Şu an resmi olarak 250 üyemiz var. Ancak Karaağaç ile birlikte buradan yaşayan Tokatlıların sayısı 9 bin civarında. Bu sayı bizlere olan desteği de artırıyor.’’ İfadelerine yer verdi.
“ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE BURS VERİYORUZ’’
Dernek üyelerine olarak ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs verdiklerini kaydeden Atak “11 üniversite öğrencisine kendi imkanlarımızla burs veriyoruz. İstiyoruz ki gelecek nesillerimiz sağlıklı, eğitimli bir şeklide topluma kazandırılsın.” Şeklinde konuştu.
23 HAZİRAN DA PİKNİK ŞÖLENİ DÜZENLENECEK
Atak, kuruluşlarının ikinci yılı 23 Haziran tarihinde geniş katılımlı bir piknik gerçekleştireceklerini açıklayarak şunları söyledi: “Pikniğimize toplumun her kesimini davet ediyoruz. Konserler, kahvaltılar gibi aktivitelerimizle önümüzdeki haftalarda halkımızın karşısına çıkacağız.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 17:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
tokat  lı
tokat lı - 7 yıl Önce

Dernegin kurulus yili yalandir dernek 2009 yilinda kuruldu.kurucu baskan Fahrettin Bayırlı dir adamın hakkını yemeyin. Ayrica ikinci piknigi yapacaksiniz 1. Piknik harika oldu.ogrencilere burs veeiyormussunuz yalan soylemeyin siz kahvede ictiginiz 50 krs heasabini yapan bir baskan ve yönetim siniz yalan yanlis haber yapmayin. Dernege 4 yıl emek vermiş bir baskani sattiniz siz oradaki yoneticiler cikmis bide burada hava atmayin. Tokatlilar derneginde Fahrettin Bayırlı faktörü hic bir zaman degismez siz halen onun ekmegini yiyorsunuz ayip size ne yaptinz simdiye kadar 5 aylik bir yönetim olarak yazin söyleyin yalan haber yapmayin. Sattiniz adami sattiniz. Ben yine söylüyorum Fahrettin baskan sizleri cebinden cikarir dogrulari soyleyin kamuoyu bilsin. Sen bekir atak ne yuzle cikacak sin pikbikte karşımıza ismin okundu neden cikmadin selamlamaya ayip senin yaptigin ayip dogrulari yazin siz kurucu baskan değilsiniz. Terbiyesizlik yapiyorsuniz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510