Yıldızkent Ortaokulu’ndan dayanışma yemeği

Kapaklı Yıldızkent ortaokulu okul aile birliğinin düzenlemiş olduğu yardımlaşma ve dayanışma yemeği önceki gece Kapaklı Business Otel’de gerçekleştirildi. Yaklaşık 300 davetlinin katıldığı yemekte konuşan okul müdürü Önder Ayaz, “Okul aile birliğimizin de katkılarıyla okulumuz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu güzel etkinliğe katılıp bizleri kırmayan tüm davetlilere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Yıldızkent Ortaokulu’ndan dayanışma yemeği
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Yıldızkent Ortaokulu Okul Aile Birliği tarafından organize edilen yardımlaşma ve dayanışma yemeği gecesi önceki akşam yoğun bir katılımla gerçekleşti.
YOĞUN BİR KATILIM OLDU
Saat 20.00’de başlayan yardımlaşma ve dayanışma gecesine Kapaklı Belediye başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı Belediyesi Ak Parti ve CHP’li meclis üyeleri, Ak Parti kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan,  Ak Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil, Ak Parti Kapaklı Kadın kolları Başkanı Sevgi Aksoy, partilerin yönetim kurulu üyeleri, öğretmenler ile veliler katıldı.
OKULA KATKI SAĞLANACAK
Düzenlenene gecede elde edilecek gelirle okula katkı sağlanılacağını söyleyen Okul müdürü Önder Ayaz, “Bu tip organizasyonları düzenleyen okul aile birliğimize teşekkür ediyorum. Buradan aldığımız katkılarla okulumuz öğrencilerinin faydalanacağı envanterleri okulumuza kazandırmak istiyoruz.” Şeklinde konuştu.
PLAKET VE ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ
banner287
Çekiliş yapılarak katılımcılara çeşitli hediyelerin de verildiği gecede, okula yaptığı katkılardan dolay Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya bir plaket takdim edildi. Eski okul Aile Birliği başkanı Şafak Çelikel’e de önceki dönemde gerçekleştirdiği katkılardan dolayı bir plaket verilirken, gece ses sanatçısı Ayhan Şahin’in şarkılarıyla devam etti ve saat 00.00’da sona erdi.
Haber: Savaş Akyıldırım
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306