Kapalı Otoparkta yenileme çalışmaları sürüyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nden yeniden Çerkezköy Belediyesi'ne devredilen Kapalı Otoparktaki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını inceledi.

Kapalı Otoparkta yenileme çalışmaları sürüyor

Çerkezköy Bakış - Kapalı Otoparkta bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeniden devrini aldığımız Kapalı Otoparkımızı daha modern ve konforlu hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

DAHA KULLANIŞLI BİR HALE GETİRİLİYOR

Kapalı Otopark’ta bulunan mevcut yağmur suyu ızgaralarının yenilendiğini, temizliklerinin yanı sıra ilave yağmur suyu ızgaralarının da yapıldığını sözlerine ekleyen Akay, “Mevcut zeminin de bakım ve onarımı yapılarak daha kullanışlı hale getirilecek. Ani su baskınlarını önlemek amacıyla da ilave su yalıtımı ve drenaj çalışmaları gerçekleştirildi. Kapalı Otoparkımızın dilatasyon hatları da yenilenerek bakım ve onarımı yapılıyor” diye konuştu.

Kapalı Otoparkın giriş rampasının korkuluk kısmına da istinat duvarı yapıldığını kaydeden Başkan Akay, “Bakım,  onarım ve yenileme çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte 80 araç kapasiteli otoparkımız yeniden hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacak” ifadelerini kullandı.