Karaağaç'ta parklar yenileniyor

Kapaklı Belediyesi'ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Karaağaç Mahallesi'ndeki parklarda yenileme çalışmalarına başladı.

Karaağaç'ta parklar yenileniyor

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Karaağaç Mahallesi’ndeki parklarda yenileme çalışması yürütülüyor.

PEYZAJ ÇALIŞMASI DA YAPILACAK

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerinin Karaağaç Mahallesi Belediye Hizmet Binasının yanındaki park, Fatih Camii yanındaki park ve Karaağaç Mahallesi’nin girişinde yer alan park alanında yeni çocuk oyun gruplarının montajına başladığını belirterek “Montajın tamamlanmasıyla birlikte zeminler kauçuk ile kaplanarak parklarda çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları yapılacak” dedi.

“KARAAĞAÇ MAHALLESİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Karaağaç Mahallesi’ndeki park alanlarında yenileme çalışmalarını başlattıklarını kaydeden Mandalı “Karaağaç Mahallemiz bizim için çok önemli. Vatandaşlarımıza yeni sosyal alanlar açarak aileleri ve çocukları ile birlikte vakit geçirebilecekleri sosyal yaşam alanları oluşturacağız. Tabiî ki bunlarla yetinmeyeceğiz” dedi.

“HİZMETİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Belirlemiş oldukları diğer alanlarda da yeni parklar açmak için çalışmaları sürdüreceklerini kaydeden Başkan Mandalı “Karaağaç Mahallemizdeki vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Söz verdiğimiz gibi ve söylediğimiz gibi Karaağaç hizmete bizimle kavuşuyor” diye konuştu.