Katılımevim Ailesi iftarda buluştu

Çerkezköy'de de şubesi bulunan Katılımevim, müşterilerini ve ailelerini iftar programında ağırlardı. Okunan ezanın ardından oruçlar açıldı, dualar edildi. Semazen gösterisinin arından firma, müşterilerine temsili tapu ve araç ruhsatı verdi.

Katılımevim Ailesi iftarda buluştu

Çerkezköy Bakış - Katılımevim Ailesi, Ramazan Ayının birleştirici ve kenetleyici gücü ile iftar sofralarında bir araya gelmeye devam ediyoruz.
Tasarruf finansman yöntemiyle, müşterilerini faizsiz bir şekilde katılım beledi karşılığında gün yaparmış gibi belirlenen kura sonuçlarına göre binlerce vatandaşı ev ve araba sahibi yapan ve Katılımevim firması Çerkezköy’de üyelerine yönelik iftar programı düzenledi.

TAPU VE RUHSAT TESLİM TÖRENİ YAPILDI

İftara katılan  Katılımevim İstanbul Bölge Müdürü Polat Temizler, Çerkezköy Şube Müdürü Uğur Erdoğan ve kurum çalışanları misafirlerini  kapıda karşıladı ve yakınan ilgilendi.
Okunan ezanın ardından oruçlar açıldı, dualar edildi. Daha sonra semazen gösterisi yapıldı. Erdoğan, iftar programına katılan tüm misafirlerine teşekkür etti. Temsili tapu ve araç ruhsat töreni ve toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.
Katılımevim İstanbul Bölge Müdürü Polat Temizler dedavetlerine icabet ederek iftar programına katılan tüm üyelerine ve ailelerine teşekkür etti.