Kayıp Elif bulundu

Çerkezköy'de yaklaşık 1 ay önce 'arkadaşıma gidiyorum' diyerek evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 15 yaşındaki lise öğrencisi Elif Eylül Şen, Kapaklı'da bir evde bulundu. Genç kızın 20 gün boyunca bir tırın dorsesinde kaldığı öğrenildi.

Kayıp Elif bulundu

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Elif Eylül Şen, “arkadaşıma gidiyorum” diyerek geçtiğimiz 25 Kasım günü evden çıktı. Ailesi polise kayıp ihbarında bulunurken, yapılan tüm aramalara rağmen Elif’e ulaşılamadı.

HİÇ TANIMADIĞI KİŞİNİN EVİNDE BULUNDU

Kayıp ihbarından bu yana arama çalışmalarına devam eden Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Elif’in Kapaklı’da olduğunu belirledi. Ekipler, genç kızı hiç tanımadığı bir kişinin evinde buldu.

20 GÜN TIR DORSESİNDE KALMIŞ

Alınan bilgiye göre, genç kızın 20 gün boyunca bir tırın dorsesinde kaldığı öğrenildi. Elif’in yapılan kontrollerinde herhangi bir cinsel istismara maruz kalmadığı belirlendi. Elif Eylül Şen, annesine teslim edildi.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı. Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından Çerkezköy Adliyesi’ne getirildi. Gözaltına alınanlardan 3’ü Cumhuriyet Savcılığınca serbest bırakılırken, S.Y. kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.