Kaymakam Abban, fahri üye oldu

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve dernek üyeleri, ziyaret ettikleri Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban'a fahri üyelik belgesini takdim eti.

Kaymakam Abban, fahri üye oldu

Çerkezköy Bakış - Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, dernek üyeleri ile beraber Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Yarlıgan, Türkiye Gaziler Derneği Çorlu Şubesi Başkanı Recep Kayacı adına “Derneğimize yapmış olduğunuz değerli katkılarınızdan dolayı tüm Muharip Gaziler adına sonsuz şükranlarımızı sunarız.” ifadelerinin yer aldığı fahri üyelik belgesini takdim ettiler.
 

BENİM İÇİN ANLAMI BÜYÜK

Ziyaretlerinden ve kendilerine verilen fahri üyelik belgesinden dolayı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan’a ve dernek üyelerine teşekkür eden Kaymakam Abban, “Bu cennet vatanımız, canlarını seve seve feda etmiş aziz şehitlerimizin ve yine bu uğurda gazilik mertebesine erişmiş siz gazilerimizin emanetidir. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, bağımsızlığımızın ölümsüz sembolleri olarak her zaman gönlümüzde yaşayacaktır. Her zaman gazilerimizin ve şehit ailelerimizin yanındayız. Vermiş olduğunuz fahri üyelik belgesinin benim için anlamı büyüktür. Bu vesile ile tüm aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum.” dedi.