Kaymakam Abban: Kapımız her zaman sizlere açıktır

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Halkla Buluşma Toplantısını bu ay Bağlık Mahallesinde bir kıraathanede gerçekleştirdi. Kaymakam Abban 'Herhangi bir istek, dilek ve şikyetiniz olursa halkla buluşma toplantılarını beklemeyin. Kapımız her zaman sizlere açıktır.' dedi.

Kaymakam Abban: Kapımız her zaman sizlere açıktır

Çerkezköy Bakış - Toplantıya Kaymakam Abban’ın yanı sıra, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Volkan Torun, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu,  Çerkezköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Koç, İlçe Yazı İşleri Müdürü Muhteber Kuralay, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün ve vatandaşlar katıldı.
Toplantıda; mahallede bazı sokaklarda gece aydınlatmalarının olmadığı, Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan gece devriyelerinin artırılması, bazı sokakların okula çok uzak olmasından dolayı okul ihtiyacının olduğu, mezarlık yeri talebi, çocuk parklarının artırılması gibi sorunlar vatandaşlar tarafından dile getirildi.
Vatandaşların görüş, dilek ve şikâyetlerini dinleyerek not alan Kaymakam Abban, sorunların çözümü için gerekenlerin yapılacağını söyleyerek “İlçemizde 10 mahalle bulunuyor. Halkla buluşma toplantılarımızı her ay değişik mahallelerimizde gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir istek, dilek ve şikâyetiniz olursa halkla buluşma toplantılarını beklemeyin. Kapımız her zaman sizlere açıktır. Bizlere şahsen veya dilekçe ile başvurun. Bizlere ulaşan hiçbir dilekçeyi cevapsız bırakmıyoruz.” dedi.

Yorumlar 2
TC.. 06 Aralık 2017 13:54

sayın kaymakamım kızılpınar millet caddesi palmiye konutları önü çok kötü..

Ali ihsan Evrenci 05 Aralık 2017 19:01

Sayın kaymakam bey İstasyon mahallesinde oturuyoruz Atatürk Viyadüğü yaya kaldırımı yaya geçilmiyor Çok dar okul saatleri semt pazarı günleri çok işkence Bir el atsanız.Saygılarımla