Kaymakam Duru, Sakarya'dan gelen misafirleri ile bir araya geldi

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Sakarya Alifuatpaşa eski Belediye Başkanı Kenan Oran ve Sakarya Voleybol Spor Kulüp Başkanı Ömer Bektaş ve beraberindekilerle iftarda bir araya geldi.

Kaymakam Duru, Sakarya'dan gelen misafirleri ile bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, daha önce görev yaptığı Sakarya’dan tanıdığı dostlarıyla iftarda bir araya geldi.


“Bugün de gönül soframızda Sakarya’dan gelen dostlar vardı” diyen Duru, “2008-2012 yılları arasında Sakarya Karasu ilçemizde görev yaparken tanıdığım değerli bir insan olmanın yanında değerli bir spor adamı olan Sakarya Voleybol Spor Kulüp Başkanı dostum Ömer Bektaş, yine değerli bir dost olan eski Sakarya Alifuatpaşa Belediye Başkanı Kenan Oran ve arkadaşları ile beraber gönül saframızda iftarımızı açtık. İftardan sonra değerli dostlarımla Sakarya’mızda dolu dolu hizmetle geçen hoş sedalı güzel günleri yad ettik. Değerli misafirlerime nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Yaptığımız ve yapacağımız dua ve ibadetleri Mevla’m dergahında kabul eylesin inşallah” dedi.