Kaymakam Duru'dan şehit ailelerine bayram ziyareti

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Ramazan Bayramı dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Serkan Engin, İlçe Müftüsü İdris Çatmakaş ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Duru'dan şehit ailelerine bayram ziyareti

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti. Ziyarette, Kaymakam Duru’ya İlçe Jandarma Komutanı Serkan Engin,  İlçe Müftüsü İdris Çatmakaş da eşlik etti. Ziyaretlerde şehit aileleri ile yakından ilgilenen Kaymakam Duru, şehit ailelerinin soru ve taleplerini dinledi. Ziyaretlerde şehitlerimiz için dualar edildi.


Ziyaret geleneğini bu yıl da devam ettirdiklerini ifade eden Kaymakam Duru, “23 yıllık mesleki hayatımızın bugüne kadarki sürecinde dini bayramlarımızda devletimizin ve milletimizin istiklali ve istikbali için toprağa düşmüş şehitlerimizin kutsal emanetleri şehit yakınlarımızı ziyaret ederek bayramlarını kutlayıp mübarek ellerini öperiz. Bu güzel ve anlamlı geleneğimizi devam ettirerek bütün şehit yakınlarımızı sırasıyla ziyaret edip Ramazan Bayramlarını kutladık. Ziyaretlerimizde şehitlerimizin anneleri ve babaları ile sıcak, samimi ve içten sohbetle birlikte onların acılarını elimizden ve dilimizden geldiği kadarıyla hafifletmeye çalışıyoruz. Yine yürekten ve gönülden gelen sevgi ile şehitlerimizin anne ve babasına bizleri de manevi evlatları olarak görmelerini ifade ediyoruz. Hak Teala her daim bizleri şehitlerimize layık olan vatan evlatlarından eylesin inşallah” dedi.

ŞEHİTLİK ZİYARETİ

Kaymakam Duru ve beraberindekiler Çerkezköy Şehitliğini ziyaret ederek, tüm şehitleriminiz için dualar ettiler.