Kaymakam Duru'dan Sivaslılar Derneği'ne ziyaret

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, merkezi Çerkezköy'de bulunan Tekirdağ Sivaslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine iade-i ziyarette bulundu.

Kaymakam Duru'dan Sivaslılar Derneği'ne ziyaret

Çerkezköy Bakış- Develi’den Çerkezköy Kaymakamlığına atanan ve geçtiğimiz eylül ayında göreve başlayan kaymakam Murat Duru, iade-i ziyarette bulundu.
Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Kaymakam Duru “Yiğidolara iade-i ziyarette bulunduk. Türkiye’nin adeta özeti olan, Tekirdağ ilimize ilave 80 vilayetimizden gelen insanlarımız Çerkezköy’ümüzde kardeşçe birlik, beraberlik ve uyum içerisinde yaşamaktadırlar. Bugün Sivas ilimizden olup Çerkezköy’ümüzde yaşayanlarca kurulmuş Tekirdağ Sivaslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Başkanı Mustafa Toköz’ü, derneğin yönetim kurulu ve diğer üyelerini dernek binasında ziyaret ettim. Sivas’ımızın Yiğidoları ile samimi içten sohbetle beraber ilçemizde yaşayan Sivaslılarla, dernekçilik faaliyetleriyle, Çerkezköy’ümüzle ve Sivas ilimizle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Sıcak sevgi ve saygıları ile bizleri misafir eden Tekirdağ Sivaslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Toköz’ün ve yönetiminin nezdinde Çerkezköy’ümüzde yaşayan bütün Sivaslı hemşerilerime teşekkür ediyorum, Allah razı olsun” dedi.