Kaymakam Murat Duru'ya 'Hoş Geldin' ziyaretleri

Geçtiğimiz 11 Eylül günü göreve başlayan Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru'ya kamu kurum ve kuruşlarının müdürleri 'hayırlı olsun ve hoş geldin' ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Murat Duru'ya 'Hoş Geldin' ziyaretleri

Çerkezköy Bakış - Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kayseri Develi İlçesi’nden Çerkezköy’e atanan Kaymakam Murat Duru’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Hoş geldin ziyaretleri kapsamında; Yazı İşleri Müdürü Muteber Kuralay personeli ile birlikte, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Serkan Engin, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Akın, İlçe Tarım Müdür Murat Öner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş,  Şube Müdürleri ve personeli birlikte, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Emrah Baran ve personeli, İlçe Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdür V. Muhammet Topal personeli ile birlikte, İlçe Mal Müdürü Nadir Esenkaya ve personeli, İlçe Tapu Müdürü Serhan Demirbilek, İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Olcay Palak, Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Ali Filiz, Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Nihal Küçükyazıcı, ilçemize yeni atanan Kaymakam Murat Duru’ya hoş geldin ziyaretlerinde bulunarak yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.
Kaymakam Murat Duru ise yapılan bu ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getirerek ziyaretçileri ile yakından ilgilendi.