Kazada can pazarı

Çerkezköy'de otomobil ile tır çarpıştı. Kazada şoför mahallinde sıkışan ve ekipler tarafından kurtarılan sürücü ile otomobildeki 3 kişi yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazada can pazarı

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy’de otomobil ile tır çarpıştı. Kazada şoför mahallinde sıkışan ve ekipler tarafından kurtarılan sürücü ile otomobildeki 3 kişi yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.


Kaza, Çerkezköy-Çorlu yolu Kızılpınar mevkisinde meydana geldi. Çorlu istikametine giden sürücüsünün henüz ismi öğrenilemeyen 41 AZ 411 plakalı otomobil ile Kolev Petko yönetimindeki PB 7123 EB Bulgaristan plakalı tır çarpıştı. 
Kaza sonrası can pazarı yaşanırken, çevredekiler durumu hemen sağlık, jandarma ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Gelen jandarma ekipleri çevre güvenliği alırken, itfaiye ve sağlık ekipleri otomobilin şoför mahallinde sıkışan sürücüyü kurtarmak için seferber oldu. Ekiplerin çalışmasıyla sürücü ve kazada yaralanan otomobildeki 3 yolcu ambulanslarla Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.  

Yorumlar 1
Eda e. 17 Kasım 2020 15:26

Kazada yaralanan kişilerin ismi belli oldu mu