Kentpark cıvıl cıvıl

Çerkezköy'de havaların ısınmasıyla birlikte Kentpark cıvıl cıvıl oldu. Vatandaşlar burada yürüyüş ve spor yaparken, çocuklarda parklarda doyasıya oynuyor. Havanın karamasıyla birlikte açılan fıskiyenin altında ise ıslanan çocuklar çalan müzik eşliğinde dans ediyor.

Kentpark cıvıl cıvıl

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğiyle iki etap halinde yapılan Kentpark, vatandaşların uğrak yeri olamaya devam ediyor.
Çeşitli etkinlikler ve konserlerin de yapıldığı Kentpark’a, özellikle havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşlar akın etti. Burada vatandaşlar, yürüyüş, spor, bisiklet binme, basketbol, tenis, futbol gibi sportif faaliyetler gerçekleştiriyor.

ÇOCUKLARIN KEYFİ YERİNE

Çocuklar ise parklarda oyunlar oynuyor. Akşam havanın kararmasıyla birlikte fıskiyeler açılınca görsel bir şölen sunuluyor. Suların içine giren çocuklar çalan müzik eşliğinde doyasıya eğleniyor. Yetkililer, fıskiyelerin bağlantısı olan ışıklandırmadaki elektrik sistemi nedeniyle çocukların buraya girmesinin tehlikeli olduğunu belirterek, aileleri uyarıyor.