Kermese yoğun ilgi

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftlik Belediye ek hizmet binası yanında düzenlenen kermesin açılışına katıldı. Başkan kermeste satılan ürünlerden alarak katkıda bulundu. Açılışa Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün'de katıldı.

Kermese yoğun ilgi

Çerkezköy Bakış - Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftlik Belediye ek hizmet binası yanında düzenlenen kermesin açılışına katıldı. Başkan kermeste satılan ürünlerden alarak katkıda bulundu. Açılışa Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün'de katıldı.
“HAYIRLI OLSUN”
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Yeniçiftlik Öğrenci Yurdu ve Hacı Sait İlbeyi kuran Kursu Öğrencileri yararına düzenlenen kermese katıldı. Kermeste bir konuşma yapan Başkan Uyan, "Bu tür etkinlikler yetiştirdiğimiz çocuklarımızın eğitimi için oldukça önemli. Bu nedenle her birine katılıp katkı vermek istiyorum. Kermesinin hayırlı olsun" dedi.
HAFTA SONUNA KADAR AÇIK KALACAK
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Esin Sülün'ün de katıldığı kermese ilgi oldukça yoğundu. Hafta sonuna kadar açık kalacak olan kermeste yiyecekten giyeceği her türlü ürünü bulmak mümkün.