'Kızılelma ülkümüz de bir gün gerçekleşecek'

Çerkezköy Ülkü Ocakları İlçe Başkanı İlyas Hancı, 'Kızılelma ülkümüz de bir gün gerçekleşecek ve Siyonist İsrail'e de hak ettiği muameleyi Yüce Türk Devleti ve onun şanlı neferlerinin yapacağından hiç şüphemiz yoktur.' dedi.

'Kızılelma ülkümüz de bir gün gerçekleşecek'

Çerkezköy Haber - İlçe binasında açıklamalarda bulunan Hancı, “Türk'ün olmadığı yerde huzurun, adaletin, merhametin olmadığını anlayan tüm dünya ve tüm dünyanın emperyalist, siyonist güçleri, dün olduğu gibi bugün de yarın da yüce dinimiz İslam’ın kıyamete dek sancaktarlığını yapacak olan Yüce Türk Milletini daima bir şeylerle oyalayıp özünden koparma çabasındadır. Lâkin onlar da çok iyi biliyor ki bu milletin milli ve manevî değerlerini kimse koparıp atamaz. Sadece meşgul etme çabasındalar. Bu bağlamda kutlu Kızılelma ülkümüz de bir gün gerçekleşecek ve Siyonist İsrail'e de hakkettiği muameleyi Yüce Türk Devleti ve O'nun şanlı neferlerinin yapacağından hiç şüphemiz yoktur.” dedi.
Ramazan Ayı’nın da hayırlı olması dileklerinde bulunan Hancı, “Bir mübarek ramazan ayına da hüzün ile kalplerimiz yorgun girse de düşüncemiz, hedeflerimiz, ülkümüz uğruna yürüdüğümüz yol hiç değişmeyecektir. Müminin en güçlü silahı duasıdır diyerek bu güzel ayda da dualarla Yaradana haykıralım inşallah. Biliyoruz ki Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır. Ramazan ı şerifimiz tüm Türk İslam alemine sonsuz güzellikler getirsin inşallah.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar 1
UĞUR BEYHAN 18 Mayıs 2018 10:15

SEN ÇOK YAŞA BÜYÜK REİS...