Kızlarımızın büyük başarısı

Kayseri'de 27-29 Haziran tarihleri arasında yapılan Türkiye Masa Tenisi 3. Lige terfi müsabakalarında Türkiye 2.'si olarak, Türkiye Masa Tenisi 3. Ligi'ne yükselen ve büyük bir başarıya imza atan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Masa Tenisi Takımı sporcuları Belediye Başkanı Vahap Akay'ı ziyaret ettiler.

Kızlarımızın büyük başarısı

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şahin Yılmaz, Kız Masa Tenisi Takımı sporcuları Buse Fidan, Sıla Güntekin, Sude Naz Harsa ve Sudem Nisa Özkan, Antrenörler Nurettin Sevinç ve İbrahim Sevinç, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Beytullah Coşkun ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti.
Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şahin Yılmaz, burada yaptığı açıklamada, “Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Masa Tenisi Takımımız başarıdan başarıya koşuyor. Katıldığı her turnuvadan alnının akı ile dönen ve bizleri gururlandıran Masa Tenisi Kız Takımımız Kayseri’de yapılan 3. Lige Terfi maçlarından 27 Kız Masa Tenisi Takımı arasında 2. olarak, gelecek yıl Çerkezköy’ümüzü 3. Lig’de temsil etmeye hak kazandı. Takımımız sporcularını, antrenörlerini başarılarından dolayı kutluyor ve tebrik ediyorum. Bugün bu başarıyı ve sevinci bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanımız Vahap Akay ile paylaşmak istedik” dedi.


“DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Masa Tenisi Takımının başarısı ile gurur duyduğunu belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kızlarımızın başarısı bizleri son derece mutlu etti ve gururlandırdı. 27 takım arasında Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2. olması ve 3. Lige yükselmesi hepimizi heyecanlandırdı. Masa Tenisi Takımımızı, antrenörlerini, yöneticilerini kutluyor, 3. Lig’de başarılar diliyorum. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi Takımımıza desteğimizi arttırarak devam ettireceğiz. Sporcularımıza daha iyi fiziki şartlar ve imkanlar sunacağız” dedi.


BUSE FİDAN BALKAN 2.’Sİ OLDU

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Masa Tenisi Takımı Antrenörlerinden İbrahim Sevinç, Masa Tenisi Kız Takımının 3. Lige yükselmesinin büyük bir başarı olduğunu belirterek, “Sporcularımızın hepsini kutluyor, başarılar diliyorum. Ayrıca Masa Tenisi Takımımızda yer alan Buse Fidan, Haziran ayında Ankara’da yapılan Yıldızlar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye 6.’si olarak Milli Takım Havuzuna seçildi. Ardından Bulgaristan’da yapılan Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil ederek, Yıldızlarda Balkan 2.’si olmayı başardı. Bu başarısından dolayı Buse Fidan’ı ayrıca kutluyorum” dedi.

“SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM”

Balkan 2.’si olan Buse Fidan ve Türkiye Masa Tenisi 3. Ligi’ne yükselmeye hak kazanan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Masa Tenisi Takımımızı tekrar tebrik eden ve bu tür güzel başarıların devam etmesini dileyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Başarılarınız hepimizi çok mutlu etti. Sizleri tekrar tebrik ediyorum. İnşallah bu çalışma azmi ile daha iyi noktalara geleceğinize inanıyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak amatör takım sporlarına desteğimiz artarak devam edecek. Siz yeter ki böylesine güzel başarılar kazanmaya devam edin” ifadelerini kullandı.
Ziyaretin sonuna Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Masa Tenisi Takımı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.