Kocaoğlu: Yeni Sanayi Sitesini yapmak için yola çıktık

S.S. Çerkezköy Yeni Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Tevrat Kocaoğlu, 'S.S. Çerkezköy Yeni Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi kurulmuştur. Esnafımızın en büyük eksiği olan yeni sanayi sitesini yapmak için yola çıktık. Maksadımız insanları birer dükkan sahibi yapmak. İnsanlara faydalı olabilmek için kamu yararına bir iş yapıyoruz.' dedi.

Kocaoğlu: Yeni Sanayi Sitesini yapmak için yola çıktık

Çerkezköy Bakış - S.S. Çerkezköy Yeni Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Tevrat Kocaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri düzenlenen kahvaltı programında sanayi esnafıyla bir araya geldi. Küçük sanayi sitesinde düzenlenen kahvaltı programına sanayi esnafının yanı sıra Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ da katıldı.  

DERNEK ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Kahvaltı sonrası dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Kooperatif Başkanı Tevrat Kocaoğlu, “S.S. Çerkezköy Yeni Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi kurulmuştur. Bu işle 1,5 aydır uğraşıyoruz. Bu iş kolay bir iş değil. Biz bu işi başardık Allah’ın izniyle. Başkanı da benim. Esnafımızın en büyük eksiği olan yeni sanayi sitesini yapmak için yola çıktık. Hepinizin desteğiyle bu iş olmayacak bir iş değil. Siz varsanız bu kooperatif var. Bu yolda esnafımız sağ olsun bizi yalnız bırakmıyor. Bizden desteklerini esirgemiyor. Üye kayıtlarımız devam ediyor. Maksadımız insanları birer dükkan sahibi yapmak. İnsanlara faydalı olabilmek için kamu yararına bir iş yapıyoruz. Bunun için de yer tahsisi yaptırıp yeni sanayi sitesi yapmayı düşünüyoruz. Zaten Çerkezköy’ümüzün en büyük eksiği yeni sanayi sitesi. Sokak araları iş yerleriyle dolu. Bunun için yeni sanayi sitesi yapmaya başlıyoruz inşallah. Yer tahsisini bekliyoruz. Yer tahsisi yapıldıktan sonra iş yerlerini yapmaya başlıyoruz en kısa sürede. Yönetimimizle de irtibata geçebilirsiniz. Sadece Çerkezköy’de esnaflık yapan esnafları alıyor. Dışarıdan esnaf alımı yapmıyoruz.” dedi.
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ da Kocaoğlu’na çıktıkları yolda başarılar dileyerek, destekçi olacağını kaydetti.    

Yorumlar 3
Fatih Okan 28 Ocak 2022 00:41

Hayırlı olsun inşAllah ustalık kalfalık belgesi olanlara verelsin kapaklı otolastik çalışıyorum dükkan pulamıyorum kiralar çok yüksek sadece esnaf sanatkarlar verelmesin lütfen

Fatih Okan 09 Aralık 2021 13:50

Ustalık kalfalık belgesi olan kim varsa dükkan açsın sanayi dükkanı faydalansın teşekkürler kolay gelsin

Fatih Okan 09 Aralık 2021 13:48

Ne alaka pen tamirciyim dükkan açmak istiyorum dükkan pulamıyorum