Koronavirüs sevilen ismi hayattan koparttı

Bir süredir koronavirüs tedavisi gören ilçenin tanınan ve sevilen esnaflarından AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu üyesi 52 yaşındaki Mustafa Çamyar, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Çamyar, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Koronavirüs sevilen ismi hayattan koparttı

Çerkezköy Bakış-  Koronavirüs salgını maalesef can almaya devam ediyor. Çok yüksek riskli bölge olan Çerkezköy’de maalesef her gün yeni vaka sayıları da artıyor. Koronavirüs testi pozitif çıkan isimlerden biri de ilçede oldukça sevilen bir isim olan Mustafa Çamyar oldu.
AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu üyeliği de yapan Çamyar, durumu ağırlaşınca Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesinde bir hastanede yoğun bakımda tedavi altına alındı. Astım hastası da olan Çamyar, doktorların yaptığı tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Çamyar'ın ani ölümü, AK Partilileri, sevenlerini ve ailesini yasa boğdu.

ÇETİNTAŞ'TAN TAZİYE MESAJI

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş taziye mesajı yayınladı. Çetintaş, mesajında ''Yönetim kurulu üyemiz Mustafa Çamyar abimiz hakka yürüdü. Allahtan rahmet ailesine sabırlar dilerim. Başımız sagolsun. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah.'' ifadelerine yer verdi.

TOPRAĞA VERİLDİ

Mustafa Çamyar, İstasyon Mezarlığında kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları arasında aynı yerde toprağa verildi.