Kulakların pasını sildiler

Çerkezköy Türk Müziği Kültür Evi tarafından “Türküler Bizi Söyler” ismiyle hazırlanan Türk Halk Müziği konseri izleyicilerin kulakların pasını sildi.

Kulakların pasını sildiler

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Türk Müziği Kültür Evi,  Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda verdiği “Türküler Bizi Söyler”  konseri ile dinleyenleri adeta büyüledi. Programda açılış konuşmasını yapan Çerkezköy Türk Müziği Kültür Evi Başkanı Ali Günal Kahramanoğlu, “Geleneksel hale getirdiğimiz halk müziği gecelerimiz bu akşam da Türküler Bizi Söyler adıyla sizlerin karşısındayız. Çok ciddi bir şekilde hazırlandık. Sizleri bu kadar kalabalık görünce çok mutlu olduk. Teşekkür ederiz. Türkülere, kültürümüze sahip çıkmak bizlerle olmuyor. Seyirciler, sizler, gönüllerimizle olur ancak. Sizlerden alınan bu sinerji bizleri de beğeneceğinizi umduğumuz güzel programları hazırlamaya vesile kılıyor.” dedi.
Konuşmanın ardından Şef Hüsnü Tiryaki öncülüğünde “Türküler Bizi Söyler” konseri başladı. Seslendirilen 17 eserin ardından dinleyicilerin alkışları eşliğinde konser son buldu.

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 10:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510