Salonu kahkahaya boğdular

Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı tiyatro gösterisi, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Salonu kahkahaya boğdular

Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin, hocaları Ercan Sönmez, Volkan Kuru ve Çiğdem Paralı öncülüğünde Temmuz ayından beri yaptığı hazırlıklar meyvesini verdi.  Merkezin salonunda düzenlenen tiyatroyu izlemeye, Çerkezköy Halk Eğitimi Müdürü Necmi Akman, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Yusuf Hayri, Fatih Kocabaş, Hayırsever Müjgan – Serkan Karagöz çifti, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hayrettin Çetinkaya ve çok sayıda tiyatro sever katıldı.Kursiyerlerin eğitmenleri ile birlikte sundukları tiyatro gösterisini izlemeye gelenler salona sığmadı.

TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Gösteri öncesi kısa bir konuşma gerçekleştiren oyunun yönetmeni Ercan Sönmez, oyunun hazırlanma sürecinde kendisinden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerini iletti.

Yoğun ilginin yaşandığı gösteride, oyununun başından sonuna kadar seyirciler adeta kahkahaya boğuldu. 4 ayrı skeçten oluşan gösteri büyük beğeni topladı.

banner287
Oyunda; Derya Çetinyol, Anıl Durmaz, Erdem Erbenzer, Melek Özcan, Büşra Tomakin, Furkan Turan, Canan Tombaş, Burcu Yılan, Ümit Şahin, Gülben Agan, Volkan Kuru, Atakan Kuş ve Buse Yılmaz yer sahne aldı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510