Tiyatro oyununu çocuklarla birlikte izledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yarıyıl tatiline giren çocuklara karne hediyesi olarak düzenlenen ‘Sevgi Ormanı’ adlı tiyatro oyunu Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’nde sahnelendi.

Tiyatro oyununu çocuklarla birlikte izledi

Çerkezköy Bakış -Sevgi Ormanı’ isimli çocuk tiyatrosu dün 11.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde üç seans olarak sahnelenirken, tiyatro oyununu çocuklarla birlikte izleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yorucu bir eğitim ve öğretim döneminin ardından öğrencilerimiz yarıyıl tatiline çıktılar. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Tatillerinde bol bol dinlensinler, eğlensinler, güzel vakit geçirsinler ve kitap okusunlar. Yarıyıl tatili nedeni ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte Çerkezköy’deki öğrencilerimizi iki adet tiyatro oyunu ile buluşturmak, güzel ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak istedik” dedi.
BUGÜN ÇOÇO, ÇİÇİ VE ODRİK ADLI OYUN SAHNELENECEK
Belediye Başkanı Vahap Akay ‘Sevgi Ormanı’ ve ‘Çoço, Çiçi ve Odrik’ isimli tiyatro oyunlarını Çerkezköylü çocuklarla buluşturduğu için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne  teşekkür etti. Dün Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde ‘Sevgi Ormanı’ adlı çocuk tiyatro oyununun sahnelendiğini ve çocukların çok güzel vakit geçirdiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “26 Ocak Cumartesi günü de ‘Çoço, Çiçi ve Odrik’ isimli oyun saat 11.00, 13.00 ve 15.00’da Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek ve tüm çocuklarımız bu oyunu da ücretsiz izleyebilirler” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 20:59

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510