VİZYONDAKİLERE BAKIŞ

Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’daki sinema salonlarında seyirciyle buluşan filmlerin özetinin, türünün ve oyuncu kadrosunun yer aldığı Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta 4 yeni film var.

VİZYONDAKİLERE BAKIŞ

Çerkezköy Bakış - Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta yerli filmler ön plana çıkıyor. Dram türündeki Ali ve aile macera türündeki Özgür Dünya vizyondaki yerli filmler. Rusya yapımı devam filmi olan Kuzular Kurtlara Karşı 2 ve gerilim korku türündeki Biz filmi de haftanın yabancı yapımlı filmleri.

ALİ

Dram türündeki Ali filminin yönetmenlik koltuğunda Ramazan Özer oturuyor. Gürbey İleri, Hakan Meriçliler ve Semra Dinçer’in başrolü paylaştığı filmin konusu şöyle: Ali, mide kanserine yakalanan genç bir adamın yaşadığı zorlukları konu ediyor. Onun hastalığı, sadece kendisinin değil, babasının da hayatının değişmesine neden olur. Oğlunun iyileşmesi için elinden geleni yapan baba, bu süreçte günden güne tükenmeye başlar.

ÖZGÜR DÜNYA

banner287
Aile macera türündeki Özgür Dünya filminin yönetmenliğini Şevki Es ve Faruk Aksoy üstleniyor. Filmde babası, arkadaşları ve özgürlüğü için mücadele etmek zorunda kalan genç bir kızın hikayesini konu ediniyor.  Filmin başrollerini Murat Serezli, Hayal Köseoğlu, İdris Nebi Taşkan paylaşıyor.

KUZULAR KURTLARA KARŞI

Animasyon macera türündeki Rusya yapımlı filmde, sürülerini dağıtmaya çalışan Gark ve kurt sürüsüne karşı zorlu bir mücadeleye girişen Gri ve kabilesinin hikayesini konu ediyor. 2016 yapımı Kuzular Kurtlara Karşı filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda Vladimir Nikolaev oturuyor.

BİZ

Gerilim korku türündeki ABD yapımlı filmi Jordan Peele yönetiyor. Filmde Lüpita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss gibi oyuncular rol alıyor. Biz, kendilerine tıpatıp benzeyen davetsiz misafirlerine karşı hayatta kalma savaşı veren bir ailenin yaşadıklarını konu ediyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510