Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’daki sinema salonlarında seyirciyle buluşan filmlerin özetinin, türünün ve oyuncu kadrosunun yer aldığı Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta 3 yeni film var.

Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy Bakış - Haftanın merakla beklenen filmi Türk yapımı Dram – Komedi türünde, yönetmenliğini Tner Elhan’ın yaptığı Sevgili Komşum oldu. Filmin başrollerinde; Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can ve Emre Altuğ yer alıyor. Haftanın diğer filmleri ise; Karlar Prensi Elliot ve Bir Yıldız Doğuyor.

SEVGİLİ KOMŞUM FİLM KONUSU

Geçmişte eşinden gördüğü şiddetin ardından bir süre sığınma evinde yaşayan genç bir kadın, sevgilisi Cengiz (Selim Bayraktar) ile birlikte yepyeni bir hayata adım atmıştır. Artık insanlara yeniden güvenmeye başlamış, mutlu olmayı hatırlamıştır. Sevgilisiyle birlikte bir eve taşındığında, her şeyin çok daha güzel olmasını beklemektedir. Taşındıkları Şale Apartmanı, kapıcısı, kedi sever teyzesi ve meraklı, birbirinden değişik karakterde sakinleriyle genç kadının aradığı mutluluk ve huzuru sağlamış gibidir. Ancak bu güven duygusunun ne kadar sahici olduğunu zaman gösterecektir.

KARLAR PRENSİ ELLİOT FİLM KONUSU

Santa'nın ünlü ren geyiklerinden Blitzen, emekliliğini açıklayınca Santa'nın kızak ekibinde oluşan boşluğu doldurmak için amansız bir rekabet başlar. Minyatür at Elliot da, diğer ren geyiklerinin arasında hiç favori olmamasına rağmen o ekibe girebilmenin hayalini gerçeğe dönüştürebilmek için tüm gücüyle çalışmaya karar verir.

BİR YILDIZ DOĞUYOR FİLM KONUSU

Bir zamanların ünlü country şarkıcısı Jackson Maine (Bradley Cooper), artık kariyerinde düşüşe geçtiği bir dönemi yaşarken Ally (Lady Gaga) adında yetenekli ancak tanınmamış bir genç müzisyenle tanışır. Ally ile kısa sürede yakınlaşan Jackson, aynı zamanda genç yıldız adayının tanınmasına yardımcı olacaktır.

İlk önce Beyonce'nin başrolünde oynayacağı duyurulan filmde Lady Gaga yer aldı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510