Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’daki sinema salonlarında seyirciyle buluşan filmlerin özetinin, türünün ve oyuncu kadrosunun yer aldığı Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta 4 yeni film var.

Vizyondakilere Bakış

Çerkezköy Bakış - Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta Dram, Korku, Animasyon ve Gerilim ütüründe olmak üzere 4 yeni film yer alıyor. Haftanın merakla beklenen filmi ise yönetmenliğini Ketche’nin yaptığı Müslüm Gürses’in yaşamını anlatan “Müslüm” filmi oldu. Filmin başrollerinde, Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can ve Turgut Tunçalp yer alıyor. Haftanın diğer filmleri ise; Napoli’nin Sırrı, Rafadan Tayfa Dehliz Macerası ve Cadılar Bayramı.

MÜSLÜM FİLM KONUSU

Müslüm Gürses'in Şanlıurfa'daki çocukluğundan İstanbul'daki yaşamına kadar tüm hayatı anlatılacak Müslüm Gürses'i Timuçin Esen canlandırıyor.

RAFADAN TAYFA DEHLİZ MACERASI FİLM KONUSU

banner287
İstanbul'un eski semtlerinden birinde bulunan evlerin sağlam olup olmadıkları araştırılırken, evlerin yıkılacağı dedikodusu ayyuka çıkınca Kuşçu Baba evlerin yıkılamayacağını, çünkü mahallede İstanbul'un çok eski dehlizlerinden birinin bulunduğunu söyler. Unutulan İstanbul Dehlizleri adlı kitaptaki dehlizi aramaya başlayan Rafadan Tayfa, mahalleyi kurtarabilmek için el ele verip mücadele verecektir.

CADILAR BAYRAMI FİLM KONUSU

Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) son kez Michael Myers ile yüzleşiyor. 40 yıl önce Cadılar Bayramı'nda Haddonfield'da akıl hastası maskeli katil Myers'ın elinden son anda kurtulan Strode, aradan geçen bunca yıla rağmen Michael Myers'ın düşüncesini aklından atamamıştır. Kendini koruyabilmek için eğitimler almış, evini son teknoloji güvenlik aygıtlarıyla doldurmuştur. Günün birinde Myers, tutulduğu akıl hastanesinden kaçınca Laurie, bu sefer daha hazırlıklı bir şekilde katille yüzleşecektir.

NAPOLİ'NİN SIRRI FİLM KONUSU

Filmde, hayatına giren ani aşk ve işlenen bir şiddet suçu arasında sıkışıp kalan bir kadının hikayesi anlatılıyor. Napoli'de yaşayan Adriana (Giovanna Mezzogiorno) bir partide tanıştığı Andrea'dan (Alessandro Borghi) çok etkilenir ve geceyi birlikte geçirirler. Hayatının aşkını bulmuş olabileceğine inanan Adriana, ertesi günkü buluşmayı iple çeker, ancak Andrea gelmez. Adriana için takip eden günler, oldukça zor geçecek, gizemlerin açığa çıkması zaman alacaktır.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 17:54

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510