VİZYONDAKİLERE BAKIŞ

Çerkezköy, Kapaklı ve Çorlu’daki sinema salonlarında seyirciyle buluşan filmlerin özetinin, türünün ve oyuncu kadrosunun yer aldığı Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta 3 yeni film var.

VİZYONDAKİLERE BAKIŞ

Çerkezköy Bakış - Vizyondakilere Bakış köşemizde bu hafta komedi-korku, fantastik komedi ve animasyon aile türlerinde 3 yeni film var. Ölüm Günün Kutlu Olsun 2, Git Be Abi ve Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna vizyonda seyircisini bekleyen yeni filmler olurken, Bir Aşk İki Hayat, Hep Yek 3, Alita: Savaş Meleği ve Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı, Organize İşler: Sazan Sarmalı ve Can Dostlar filmleri de vizyondaki yerini bu hafta da korudu.

ÖLÜM GÜNÜN KUTLU OLSUN 2

Katili tarafından korkunç bir şekilde öldürülen Tree adındaki genç bir kadının, öldürüldüğü günün sabahına uyanıp, korkunç günü tekrar tekrar yaşamasının konu edildiği Ölüm Günün Kutlu Olsun’un devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Christopher Landon oturuyor. Filmin başrolünde Jessica Rothe, Israel Broussard, Phi Vu rol alıyor.

KARLAR KRALİÇESİ 4: SİHİRLİ AYNA

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna (Orijinal adıyla Snezhnaya koroleva. Zazerkale), sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda’nın macerasını konu ediyor. Animasyon aile türündeki Rusya yapımı filmin yönetmenliğini Robert Lence ve Aleksey Tsitsilin üstleniyor.

GİT BE ABİ

Abi ve kardeşim ilişkisine odaklanan fantastik komedi türündeki Çin yapımı Git Be Abi filminin yönetmenliğini ise Fen-fen Cheng üstleniyor. Filmde Yuchang Peng, Zi-feng Zhang, Jinmai Zhao rol alıyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510